Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz szuladam #286 üzenetére

    "Semmit se lehet csinálni az appban, se fizetni, se a többi kártya adatát nem lehet látni, se pénzt utalni"

    Akkor mégis miért nem lehet csak egyszerűen belépni, mint egy normális alkalmazásba, majd utána menedzselni a kártyákat? :F Mire kell neki 127MB tárhely? Bármelyik banki alkalmazást nézem, mind kevesebb.

    Ha jól tudom itt fizikai kártyát kapsz, azzal vásárolsz, milyen szellem kártyára gondoltál? A TW kártyám is szintén fizikai.
    "szerintem nem csoda hogy tiltja.." Ezt hol láttad így konkrétan leírva? (én nem néztem utána)

    Én az alábbiak után továbbra is egy kalap sz..nak tartom. _Nálam_. Ma direkt vásároltam az Aliról a virtuális Revolut kártyával, simán végbement. Most megpróbáltam újra hozzáadni Curve alá a kártyát, azt írja, ez már hozzá van adva :U - de a pénzt persze azért annyiszor levonta, ahányszor rányomtam a retry gombra :U 'Bejutni' persze továbbra sem lehet, hogy töröljem a kártyát. :((( Mivel már az ajánlókód beírásánál is hibát dobott, így valószínűleg az ajánlásért járó összeget is buktuk azzal aki adta a kódot, így ezek után csoda, hogy nem bízom bennük és nem adom hozzá a valódi hitelkártyámat? Szóval írnom ennek a nyomorék bandának. :(((

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák