Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • popey37

    addikt

    válasz kuyarashi #3168 üzenetére

    hát én nem tudom, de pl. Ivánnál a BTC-ben amikor benn voltam utoljára, volt vagy 4 alkalmazott, plusz Iván, plusz a boltot fenn kell tartani, nem tudom mekkora a havi forgalmuk, ekkora kiadásnál már igencsak 10 millás nagyságrendünek kell lenni bruttóban. ennyit szerintem nem vásárolunk havi szinten.
    /ugye itt nem lehet feketén hozni-vinni a cuccot, mert export-import engedély kell hozzá. azt meg nem tudod kijátszani nagy tételeknél. tehát minden hivatalos/

    amugy meg lehetne oldani kicsiben ezt a dolgot: csak anyagi vonzata van.3-4 ember napi szinten rendel 1-1 darabot ebből abból. pár hobap alatt elég nagy készlet összejön. csak persze ez nem hivatalos. de a bazárban lehetne vele foglakozni. én régebben szűrőszetteket rendelgettem, vitték mint a cukrot.

    az a baj, hogy ezek a cuccok nem mindennapi használatra vannak, veszel egy szürőt és az örök élet meg egy nap. nem kell belőle havonta egy, és ez be is határolja a keresletet rendesen. meg nem mindenki használ pl. szűrőt.

    szóval jól ki van ez találva, hogy ne járjunk jól. :C :C

    Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

Új hozzászólás Aktív témák