Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cuko

    aktív tag

    válasz vismaior04 #654 üzenetére

    Dehogy. :N
    Csak nem értem, hogy miért ide és miért így (önálló hsz-be megfogalmazva, félig se kifejtve a gondolataidat, vagy beleszőve a témába legalább) - ez így nem volt konstruktív megjegyzés, csak puffogás, ráadásul így azt sem teljesen érthettem meg, hogy valójában miért. Ezért is reflektáltam a szerintem általad lehetségesen indikált két vonalra: a reg.napok száma miatt, vagy a hsz-ek száma miatt kevesled a rangot.

    @mepet: hol néztél KRW / JPY forgalmat? Amúgy egyetértek, hogy klauzációnak beállítani további pontok nélkül enyhén szólva is túlzó, de nem eszébe jutott másnak is már, pl. cikk1, cikk2. Mondjuk itt sem sorakoztatnak fel túl erős érveket.

    Tőzsde-NK összefüggésről több cikket találni, ott is afelé érvelnek, hogy összefüggésben van a mozgás az ÉK mozgolódással (például cikk3 vagy cikk4).

    Ez akkor már érdekesebb témának tűnik: Are Failing Currencies Boosting Crypto Interest? Investing.com Suggests Yes (a második cikk hivatkozik rá)
    "In a place without the reliable dollar or euro, citizens might resent and distrust their financial institutions. In this case, the danger of an unsupervised currency is not only minimized, but it becomes a real advantage and place of refuge."
    Persze ez is csak óvatosan van fogalmazva, ezt is helyén kell kezelni.

    @KoVee84: én Poloniexen tartom a SC-m (ott is vettem), az is lehet egy opció

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák