Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BRIKLY

    veterán

    remélem még nincs totál kihalva a topik, mert van egy problémám,amire megoldást kellene találnom,de a kupak levétel csak a legutolsó lehetőség legyen..
    a történetem:
    van egy AMD Athlon 64 X2 BE-2400 procim,melynek hőfokai terhelés nélkül így néznek ki:

    ez mindig így volt. (nézd meg a második magot!!)
    viszont mikor úgy döntöttem,hogy megnézem hogy teljesen stabil-e a gép,ráengedtem a prime95-öt.
    körülbelül 5 percig semmi gond,max 40 fok.. és egyszer csak elindult nagyon gyorsan felfelé.10Mp alatt elérte a 80 fokot. ekkor a második mag már 100fok felett járt,és dobta is a hibát. ezt a problémát mondhatni,hogy sikerült megoldani. laza 20 óra alatt. hűtő polírozás,és össze-vissza tekergetés,alaplap ki-be,stb.
    proci hűtő mindig rendesen felfekszik,paszta van alatta,(nem sok.pont elég)
    ez a rész ugyan már megoldódott,de várom az ötleteket,hogy mi lehet a gond.a hűtő végig majdnem HIDEG volt!
    a jelenlegi problémám a képen látható!

    A MÁSODIK MAG 20 FOKKAL MELEGEBB MINT AZ ELSŐ!! :W
    és szerintem nem kamu,mert mikor 80 fok fölé ment,mindig hibázott. így,hogy a kupak nem megy 40-42 fok fölé,1,5óra teszt alatt sem hibázik.
    várom az ötleteket,és lehetőleg nem azzal gyertek hogy nézzem a hőfokot más programmal,mert minden program ezt írja!
    előre is köszönöm a segítséget! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák