Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lemusz

    addikt

    válasz Spet #70735 üzenetére

    Compexity vs MIBR -> A látottak alapján Compelxity kellene hogy legyen, de nem az lesz. Ez már egy BO3-as nagyszínpados, élő közönség előtt játszott mérkőzés, ahol ki fog jönni a tapasztalat, az hogy ki tud higgadtabb maradni 1-1 szituációban. A compelxitys srácok keze meg fog remegni, MIBR győzelem lesz szerintem.

    BIG vs NAVI -> Ügyes volt a Big, de ez már túl nagy falat lesz számukra. Az ukrán srácok nagyon akarnak, láthatóan mindenük meg is van a fináléba kerüléshez.

    Liquid vs HR -> Igen, ez tűnik a legegyértelműbbnek mind közül. Liquid lant is kihagyott a major előtt, hogy rendesen felkészülhessen, láthatóan nagyon bevált, óriásit kellene az ISSAA-woxic párosnak carryznie hogy a HR pariban legyen, de a nagyszínpad vélhetően az ő kezüket is megremegteti majd. Mindenesetre egy élmény lesz magyart látni ilyen magaslatban.

    Astralis vs Faze -> Hát itt bármi lehet, egy igazi döntőnek is elmenne ez a meccs. Faze-nél nem egyértelmű ki irányít, Astralis robotikus monotonsággal hozza precíz profi játékát, szerintem Astralis.

    A buncsholz rendszer pont azt hivatott volna elkerülni hogy ne legyen ilyen Astralis vs Faze negyeddöntő, de mit tehet a rendszer, ha több top csapat is nyögvenyelősen tud csak továbbjutni? A rendszer jó volt szerintem, csak jöttek a meglepetés eredmények, az ellen meg nem véd semmi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák