Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mate

    nagyúr

    válasz #97716736 #5785 üzenetére

    Számomra nem volt egyértelmű amit írsz. Mindenesetre annak, aki használja is a gépét és nem cs only, nem javaslom a vga driver-ben való állítgatást csak ezért.

    Nem ettől lesz pro valaki.....

  • Lacccca87

    őstag

    válasz #97716736 #5785 üzenetére

    Én normál üzemmódban keltem fel.
    Nem szeretném leszülni a monitorod mert mindeki arra költ és annyit amennyit szeretne vagy éppen jónak lát.
    De....
    Az a monitor elég gyengus aminél normális színeket kapj 200%-ra kell tenni a telítettséget (ez a beállítás normáls esetbe olyan szinten eltorzítja a színskálát hogy érdekes keverékek jönnke ki), továbbá ha még rá is kell adni 125% kontrasztot akkor ott megintcsak baj van. Magyaranán színei abszolute nincsenek, cserébe még a kép sem éles.

    Én nem vagyok pro, nem is utaztam ki csgo ba lanokra ellenben meg lehet nézni a konfigokat nyugodtan miben térnek el, jó a célkereszt de a legtöbbnek talán simán beállítható lenne menüből is.

    Nem kötekedni akarok, de ez az utánozzuk a pro-kat mert akkor nekünk is jobban fog menni felfogás veri ki a biztosítékot nálam. Ők azért jók mert megvan hozzá az adottságaik alapból és ezt fokozzás minimálisan az adott HW/SW-vel.
    Jól érthető példa ha azt mondom a pro van mondjuk 10000-es szinten egy normál játékos pedig 5000-en alaphelyzetbe. Na akkor ha hozzávesszük a sok cicomát meg config meg minden szart akkor azzal talán javít a teljesítményen vagy 20%-ot (kb ennyit számít, de talán ennyit se) A pro ezzel 12000 szintre lép az átlag pedig 6000. Pro feljebb ment 2K val átlag meg 1K val remélem érthető mit szeretnék kihozni belőle, de ha esetelg nem akkor cska annyit hogy ez a sok kókányolás állítgatás konfigolás nem ér annyit hogy az ember foglakozzon vele mert annyit nem ad. Most ha szemét akarnék lenni az átlaggal és magammal is azt mondanám sz@rból nem építünk várat ha beledöglünk se.

Új hozzászólás Aktív témák