Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DMG

    senior tag

    válasz Bog #115 üzenetére

    Hat, amennyire en tudom az IGO legalisan van portolva a CNS-re. :C (Epic Fail) Igaz, hogy a Primo meg nem keszult el, ugyanis mostansag varhato, de attol meg beszelgetni lehet rola. A Primonak a rajzolasi gondja meg egyebkent sem CNS specifikus, szoval max az offert jarhatna ban. Fura a WayTeq topicban meg nem fenyegetozott senki permanens bannal pedig ott aztan tenyleg nincs ertelme IGO-rol beszelgetni, mert arra nem letezik legalis port. Eddig legalabb RIGO meg Megyek neven emlegettek most mar tok nyiltan beszelgetnek rola. :C

    Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

  • gipsztigris

    addikt

    válasz Bog #115 üzenetére

    Megbocsáss, de én általánosságban beszéltem az iGO Primo-ról!
    Lehet, hogy nehezen képzeled el rólam vagy másról, hogy legális Primot is birtokol, de tájékoztatlak, hogy az általam jelzett probléma a Navon készülékeken futó legális Primonál is jelentkezik.
    Tehát nem arról van szó, hogy egy warez szoftver nem működik helyesen, hanem egy hivatalos gyári szoft sem úgy működik ahogy elvárná az ember.

    Az pedig, hogy legálisan milyen szoftver futhat a CNS Globe HD-n, annak pedig nézz utána légyszíves, mielőtt valótlanságokat állítanál.

    http://igomyway.com/hu/igo-navigation-partners?country_choose=hu

    Tudom, te vagy itt a söprögető, de ezt a kioktató és lekezelő stílust még egy Admintól sem tudom elfogadni sajnos! Az egész topik nevében kikérem magamnak ezt a "bandázós" hangnemet!

    És most bannolhatsz, ha akarsz! Mert a jogod meg van hozzá. :F

    "Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

Új hozzászólás Aktív témák