Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz MaYDaN #3715 üzenetére

    Persze, én is tudom, hogy hogy megy ez. Gyakorlatilag a megjelenése óta játszom ezzel a játékkal. Eleinte nem volt jellemző ez a p2w érzés, legalábbis nem ennyire. Voltak egész kedvező árú pakkok, volt értelme néha mondjuk egy doboz cigi árát rádobni. Aztán jött a pass, a maga havi ~1800 forintjával ami szintén tudott adni - legalábbis amíg volt hova fejlődni, hogy szerintem megérte megvenni. Közben azt hagyjuk, hogy a gameplay milyen irányba ment (river race, nem balanceolt lapok stb).
    Aztán pár hónapja jött ez az új pass rendszer, kivettek egy csomó cuccot belőle, feltolták az árát 3 ezer illetve 5,5 ezer forintra. Ez már egy olyan arányú emelés, hogy azt mondtam, hogy tovább egy fillért sem fizetek.
    És akkor most betolnak egy ilyen elite wild card témát, kártyánként 50 ezer lap kell a fejlesztéshez, tehát jelen állás szerint 109 kártyával számolva 5 450 000 lap kell az összes fejlesztéséhez.... nonszensz
    Meg jönnek a kártya evolúciók. Néztem, hogy a evolvált (vagymi) skelly csapat mit tud majd pusztítani, ok, ott több cycle lesz, majd meglátjuk, meg majd a többit is amik majd jönnek minden seasonben.
    Szóval nem azt mondom, hogy fú leteszem és abbahagyom, de nem abba az irányba megy az egész ami tetszene (és ahogy néztem ezzel egyre többen vannak így).
    Clash Royale "Level 15" Update Has Players Outraged

    Feel Good Inc.

Új hozzászólás Aktív témák