Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Düsseldorf

    tag

    válasz Tyler Durden #3302 üzenetére

    Ha mindig megkapod a season reset utáni előrehaladásnál azt, amit ujra elérsz a felfelé meneteled során, akkor bizony nem átverés, csak más formában kapod meg a jutalmat - ugy hogy játékra "kényszerítenek" (de egy játéknál ezt nem látom problémának v. átverésnek, mert akinek ez teher, az töltse hasznosabban az idejét).
    szerintem jobb és inspirálóbb ez a rendszer, azt meg jól átgondolták hogy az egyes szintek közé betettek ilyen jutalmakat amiket az egyes mérföldkövek elérésekor kapsz, mert ennek még úgy is van pszihológiai hatása, ha tudod h. bizony csak ezért osztották be az egyes szintek közötti utat kisebb etapokra és jutalmakra :). A régi rendszerben elég nehéz volt már 1-1 szintet elérni, akár több hónap volt szintet lépni, most már honorálják a kisebb fejlődést is.

    "Pk klántárs 6k-nál már ugyanannyit bukik, mint az update előtt, persze 5k környékén jó az, hogy csak -15-t buksz és 20 felett kapsz egy winért."
    ez nem hinném h. igy lenne (illetve biztos h. nem csak igy van), de legalábbis kell lennie többféle, szinttől, előrehaladási sebességtől és még a fene se tudja mitől függő függő algoritmusnak. Uis. a fiam ujra letöltötte a játékot, és megkért vigyem el gyorsan a játékot valami használható szintig. 2 nap alatt felhúztam neki 2000-ig, de már ilyen alacsony pontszámnál volt olyan, hogy a vereség -21 pont volt, pedig az ellenfélnek 20-al több kupája volt (ami itt már komoly, több mint 10% különbség a javára), ráadásul mind a szintje mind a lapjai 2 szinttel magasabbak voltak. Ez a -21 meg elég vicces volt 2000 alatt, mert a sajátomon 5k környékén kevesebbet vont le 1-1 veszteségért ...

    Az új rendszerben a klánban ugrásszerű előrelépések voltak, sokan több száz pontot javítottak a PB-n, én is már + 400-nál járok, és még van 10 nap. Persze azt tudja mindenki, hogy igy 5000 pont nem ugyanaz, mint ha korábban érte el valaki.

    1 szó mint 100, én az update fikázását inkább csak a megszokott rendszer változtatása miatt automatikus ellenérzésnek gondolom.

Új hozzászólás Aktív témák