Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunmugli

    aktív tag

    válasz woryz #2782 üzenetére

    Szerintem ez jobb Ewiz nélkül mint azzal. Ez brutális támadásra épít, van benne területsebző egység is. Ebben pedig az ewizi nem jó. Infernóra meg ott a zap. Sajnos hiába nem rossz az ewizi, ha nagyon körülményes hatékonyan használni...

    Szóval: nem.

    Ha tesztelni akarsz, akkor lumbi/fireball/skarmy helyére próbálgasd.

    A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

  • redwhite78

    aktív tag

    válasz woryz #2782 üzenetére

    A szinteden még mindegy igazából, de később - valódi pénzbefektetés nélkül - ez egy teljesen használhatatlan deck. Két legendary és két epic lap nem fejleszthető egyszerre. Max egy Lego és egy Epic lapot tarts a végső pakliban.
    Amit érdemes tenni, hogy ráász egyetlen rare lap kérésére és amíg nem maxolod mást nem is kérsz. Ez a lap lesz a későbbi decked alapja. Vasárnaponként persze kérj epic lapot, szintén olyat, amit majd végső deckedben használni akarsz. (Akár a wizard és a Pekka is lehet a két kért lap, egész jól működnek együtt.)
    Legendary lapból fizetés nélkül a level 3, esetleg a level 4 szint érhető el free to pay játékkal, így azzal nem érdemes hosszabb távon számolni. Igazából várni kell úgy jó egy évet és akkor megláthatod, hogy melyikből gyűlt össze a legtöbb, azután eldönthető érdemes-e vele foglalkozni. Nekem pl. a Log jött szépen (level3 + 4 lap), így eldöntettem, hogy a hiányzó 6 darabot a level 4-ig megveszem, mert a 4-es log, már leviszi az 5-ös princesst, így érdemben használható lesz később is. De mindent összevetve jobb egy maxos zap amúgy, tehát Lego feljesztésre goldot adni pár kivételtől eltekintve lényegében marhaság.

    [ Szerkesztve ]

    never go full retard

Új hozzászólás Aktív témák