Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz pethYeti #1625 üzenetére

    Van amelyik log bait de rengeteg olyannal találkozok aki kirakja mint value lapot. Ráadásul nálam pl nincs zap, de sokan azt is futtatják a dekkekben, tehát marad még amivel tud reagálni.

    Ebarbi ellen nekem jól megy, gyakorlatilag a kazánnal elterelés vagy skeleton armyval elég jól lehet védekezni ellene, illetve nekem vésztartaléknak a firespiritek is bentvannak ellenük, ha zap/log-t kap pl a skeleton army.
    Royal az nyers value szerintem, igaz mivel RG-vel játszom én is, így nekem kevésbé zavaró illetve ügyes épülethasználóktól ki szoktam kapni vele.
    Nálam továbbra is a hog/inferno toweres, mineres csipegetős dekk az amivel nem nagyon tudok mit kezdeni, illetve van olyan változata ami freez-t is használ, talán az még undorítóbb.
    Illetve megjelentek megint a 3 musketeers dekkek, ott is nagyon észnél kell lennem, mert seperc alatt lebontanak bármit.

    "It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Új hozzászólás Aktív témák