Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Amur #938 üzenetére

    Ér annyit én nem is azt mondtam, csak nekem rengeteg rare-em 8as, ehelyett pár 12es common jobb lett volna, legalábbis most így látom. Pl zap-om lvl11-es és nagyon sokat számítana, ha 12es lenne. Legendaryknál szintén nem úgy értettem, hogy mind rossz, nekem jelenleg két darab nagyon erős van egyik a lvl 3as princess, ezt nem bántam meg, mert szerintem még most is nagyon jól használható. Ha másra nem is legalább erre lövi a logot/fireballt/arrowt az ellenfél. Ellenben a sparkym is lvl3, ami szerintem most egy katasztrofálisan gyenge lap. Meta lett a tombstone, infernotower, bejött a graveyard, továbbra is használják a zap-et, de még a lightning is kapott szakítást. Gyakorlatilag amíg nem változik a meta, addig hiába ilyen magas szintű, szerintem semmit nem ér. Ha már legó, akkor ahogy nézem a miner pl ilyen all in wonder, gyakorlatilag majdnem mindenhova befér. Az epic lapokkal viszont nem értek egyet veled, mert ott a mostani metában nagyon sok a hulladék. Pl pekkát nem is látsz sehol annyira gyenge, de a 2 prince is eléggé kiesett a mostani metában. Tükör, guard, poison, baby dragon, witch, ballon, giant skeleton szintén nem nagyon játszott lapok. Emellett a lvl4 felett szerintem baromira nehéz felhúzni az epicet, mák kell hozzá, hogy a megfelelő kártyából adjon a chest. /pl nekem lvl4 a pekka, múltkor kaptam hozzá még 21 darabot.. felhúzhatnám lvl5re, de minek, mikor semmit nem ér/. Szóval szerintem epic lapokkal kezdeni kellene valamit, hogy jobban megérje őket használni, mert a nagyrészük hulladék.

    F-ECT$: oda must have. Legnagyobb value a jófajta lvl4es epic lapok. Nekem inkább a ladderren van bajom, mint az az írásomból is kiderül, de ezt magamnak köszönhetem, sok felé fejlesztettem, sok dekket tudok futtatni, cserébe viszont a commonjaim gyengék.

    "It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Új hozzászólás Aktív témák