Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunmugli

    aktív tag

    válasz Amur #882 üzenetére

    Igazad van, lava hundnál pl én is a legszélére rakom az infernót, mint az ellenfél a lavát, és igyekszem a túloldalt betámadni.

    Egyébként néha nagyon az az érzésem van, hogy szándékosan adnak olyan deckeket, amilyeneket.. :((( Persze ilyenkor felmerül a kérdés, hogy az ellenfél szempontjából véletlenül engem sorsolt össze vele, vagy ezzel is célja volt a rendszernek. (Például ha 3 meccset nyerek gólemmel, akkor azért ad infernós decket, hogy veszítsek? És az infernós ellenséget nézve: ő sokat veszített, és ezért kap engem, vagy teljesen mindegy, csak legyen infernója és 50 kupán belül legyen?...)

    Abban is igazad van, hogy erős az infernó. De minden decknek megvan a maga counterje, úgyhogy azért, mert gólemezel, még nem fogják nerfelni az infernót. Pláne hogy nemrég volt egy 6%-os hitpoint nerfje...

    Az a taktika nem jön be, hogy barbar/guards/minion horde/skeleton army közül valamit ráraksz/gólem elé raksz/másik oldalon beküldöd az infernóra? /Magyar nyelv szépségei, nos nem a több alany és több állítmány egyidejű egyeztetéséhez van a magyar nyelv. Vagy simán csak este van./

    A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

Új hozzászólás Aktív témák