Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunmugli

    aktív tag

    válasz Amur #868 üzenetére

    Sajnos csak átfutottam a hozzászólásokat, mert a PH! Figyelő valamiért nem jelzett semmit :((( De ez a mondatod felkeltette a figyelmem:

    zsinórban 12 inferno toweres deck után kaptam kettőt amiben nem volt.. újabb nerf gyanús szerintem..túl nagy előnyt biztosít.

    Nyugi, ez így nem igaz. Gólem ellen túl nagy előnyt biztosít, de pl lavahund ellen jóval kevesebbet ér. Ráadásul nagyon sok múlik az egyes emberek játékstílusán is... Volt már, hogy olyan jól használta az infernót, hogy a hogos ballonos deckemmel a tornyába nem tudtam beleütni az ellenfélnek. De ha például rossz helyre teszi, vagy rápottyant a ballon, akkor csak betámadok a túloldalon.

    Egyébként sajnos most visszaestem a deckemmel, két hete voltam 3400on is, tegnap pedig pár meccs erejéig aréna 8ba kerültem :O

    És még valami: engem mostanában a mega minion idegesít nagyon. Ha van valakinél ez a megamini+villám+tomstone+[tank] deck, akkor nagyon ideges vagyok. A megaminion nagyon lassú és még erős is, úgyhogy a tornyot és az infernót is hamar leszedi... (főleg ha már a második is lent van, nekem annyi...)

    De bizonyos helyzetekben az infernó tényleg meccs-eldöntő lehet, ám képes "rosszkor jönni", ami kb kiegyenlíti az esélyeket. (...) Viszont te sem írtad azt, hogy a 12ből hányat vesztettél, főleg a villámos csere után. (Gyanítom 50% körül, bár ez inkább csak ilyen ezo tv-s jóslás :) )

    [ Szerkesztve ]

    A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

Új hozzászólás Aktív témák