Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    Sziasztok!
    Új húsként, lenne pár kérdésem, néhányon biztos mosolyogtok majd de ez nem gond.
    Ha valaki egy magyarázatként linkel valamit, az rendben van, de ha kérhetem, konkrét válasz legyen, ne pl. egy full wikipédia link. :D
    Szóval:
    - mire jó a több falu lehetőség? miért csak lvl5 TH-tól él? A nyersanyagok átvihetők a falvak között? ..vagy, minden falu külön fejlődne? Akkor mi értelme? védelem küldhető át?
    - kb. ugyanez a "war base" lapra: kell az nekem? mihez? fejlesztése, szinergiák vannak-e, a normálokkal?
    -azt jól értem, hogy ha megtámadnak, akkor csak a tárolóban lévő nyersit viszik el? ..vagy a termelőben lévőt is, ha fullra bontanak? ha utóbbi: mi értelme, hogy a termelőnek is van tároló kapacitása? csak +tárhely?
    - ha felteszem egy 2. eszközre a Clash of Clans-t, és google fiókhoz szinkronizálom, a fő eszközre belépéskor automatikusan le fog szinkronizálódni az a módosított állapot, amit a 2. eszközön elértem?
    - valaki tud egy megbízható APK forrást? ( : olyan eszközre tenném, ami APK-ból telepít, és úgy emlékszem, google play-en nincs APK letöltési lehetőség :F)

    A válaszokat előre is köszönöm. :R

    +1: CW-nél hogy dől el, hogy a klán melyik tagja, és mikor harcol, hogy van ez, vagy, hol érdemes utána olvasnom?
    +2: az tudható, hogy ha csak 1-2 fejlesztés megnyomásához lépek fel, mobilneten kb. mekkora forgalmat generál a játék?

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák