Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz HaliHUN #2220 üzenetére

    én példát is mutatok fejlődők.adok amit kérnek. és ha kérdeznek elmondom a véleményem,segítem aki gyengébb.
    megfelelő számú ember nélkül hogy lootoljak szerezzek aranyat meg eliirt a fejlesztésekhez.ja tallozzak el 50e aranyat mi? köszi azt meghagyom nektek.

    nem tudom mi ez rush amiről magyaráztok.
    én a 2. dark drill miatt raktam be a th8at. és az archer queen miatt valszeg a th9et is befogom.ugyanis védekezést támadást segíti.vannak karakterek amik nem is érdekelnek.mert nem éri meg őket fejelszteni mert drága sokat foglal és lassan van kész. ugy nem lehet fejlődni ha 5 óra egy sereg...csomó maxos aember van aki ugyanugy archerrel megy és eredményes.na de tessék mutasd a klánod és a falud.??

    igenis jol megy a war is. én akiket kiválasztok lenyomom.
    az elméleti pontok 75-80%át hozzuk.ez elég a győzelemre ha csak nem brutál ellenfelet kapunk de ezta trofi alapján adja a rendszer.
    majd ha ti is felmutatjátok ezt 40 fővel akkor lehet dumálni.
    mi segítjük egymást nem a parancsolgatás megy.
    nem is értem ha ennyire profi pengének tartjátok magatok ezeket miért nem gondoljátok át először mielőtt nyomjátok a süket rizsát.

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák