Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atuci

    senior tag

    válasz LittleDog #129 üzenetére

    1. Muszerfalba erdemes szerintem betenni, mert az konnyen elerheto.
    2. Hat en nem igazan tennem a csomitartoba, mert szerintem meceras a kezelese. Oke konnyebben kiveheto mint ha az ules ala rakod, de nekem nem szimpatikus ez a megoldas. En az ules ala fogom tenni, kevesebbet kell kabelezni az utastarben, mintha a csomitartoban lenne.
    3. nem hasznaltam meg, nem tudom
    4. nem tudom
    5.en meg Mo-n nem talaltam megfelelo kicsi bill-t, csak kulfoldrol lehetne szerezni. En ugy oldottam meg, hogy vettem egy IBM ''laptop'' billentyuzetet, tapipaddal, joystick-el, normal meretu gombokkal, USB-s, 13k volt ( de egyebkent touchscreen lesz a kocsiba, szoval nem kellene, de jo ha van. En az ules hatuljan levo zsebben szeretnem tarolni.)
    [link]

    6.veszel matrox dualhead-es vga-kat, egy PCI-ost, meg egy Agp-t, igy akar 4 monitort is ratudsz kotni.
    7. En csak egy helyen lattam slot-in es dvd olvasot, slimet, de olyan draga volt, hogy ugy dontottem, nem kell. Ha elfer akkor tehetsz bele 5,25'' optikai driveot is, de az tobbet fogyaszt mint a slim.
    8. nem tudom
    9. Nehezen, en pl a tetokarpitra akarom tenni, mert azt csak ugy siman nem lehet eszrevenni, es megegyezo szinure fogom lefesteni a boritasat, hogy megjobban beolvadjon.
    Kisebb monitorokat alt. csak egy mozdulattal leveszed es beteszed mondjuk a kesztyutartoba.
    10. mindjart megnezem , ezt eddig nem ismertem.

    Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

Új hozzászólás Aktív témák