Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csibe1

    addikt

    válasz nutella1 #532 üzenetére

    Ez vicces, shotika gépe meg az MW menüjében hajtja a gépet. :DDD
    Pár dolog nálam is előjött Warzone-ba, de messze nem annyi, mint amit a topikban leírtak.
    Az MW multinál meg a lagg miatt voltak gondok.
    Most is nagyon szépen akad a Warzone menüje.Elindult a Diablo. :DD
    Arra azért kíváncsi lennék, hogy mekkora a szerverpark, mert mostanában azért észrevenni a leterheltséget elég rendesen.
    A killcamnál feltűnő a dolog, mert ha kinyomom akkor előfordul, hogy azzal a lendülettel újraéledés után fel is vesz egy fegyvert, ha van a közelemben.
    Azért egy smg helyett shotival lövöldözni a pálya másik sarka felé Shipmenten, nem igazán jelent jót az álmoskönyv szerint. :))

    Most egy E5-2667-es proci, 32GB RAM, és egy Colorful 1660 Super konfiggal játszok, a játékok meg egy 500-as WD RED SSD-n vannak; Win10Pro fut a gépen.
    Nincs semmi tuning cucc a gépen.
    Egyedül az Afterburner van, hogy lássam a GPU hőfokot, VRAM használatot, processzor hőfokot, meg az órát. Nem szoktam húzni se a procit, se a RAM-ot, se a videókártyát nekem jó a gyári beállítás.

    "Átlagfelhasználó azt hiszi, hogy a minimum hardverkövetelmény is elég "mindenhez"."
    Ez ismerős, még régebbről. :K
    Akkoriban jött ki az Imperium Galactica 2, és valaki egy ismerősnél a minimum gépigényre rakatott össze gépet, hiába magyarázták, hogy az kevés lesz.
    Amikor elindította a játékot utána rájött. :DD

    A Win10-et nem szidtam, mert amit kerestem beállítást azt én megtaláltam, még ha tovább is tartott, mint a Win7-nél. A kompatibilitási, driverhiány miatti gondok miatt szokták szidni, mert valamikor már nincs driver pl. laptophoz vagy valamit nem támogat egyáltalán.
    Nálam is volt fent Win10 egy i5-760-ason, de fagyogatott a rendszer néha-néha.
    Kiderült, hogy nincs támogatva, amiatt voltak az akadások.
    Ment vissza a Win7, azzal nem volt semmi gond.

    " Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

  • shotika

    őstag

    válasz nutella1 #532 üzenetére

    Tekintve, hogy a hivatalos site (+ reddit stb) is televan a különböző hibakódos fagyásokkal, azért az azt is mutatja, hogy a Call of Duty-k elég érzékeny kis programok. A legkisebb problémát is képesek crash-hel megajándékozni, olyanokat, amiket más program tovább enged.

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák