Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • @rglaaf

    veterán

    válasz ADAM1337 #14788 üzenetére

    igen unskilled mint kb a bc2 és mi a gond? easy nobokat leölöd és ennyi nem kell itt drámázni folyton, ha kihivásra vágy játsz quake3-t vagy UT-t az igazi fast paced fps-t

    PSN:BiZzare_0 ️

  • believil

    tag

    válasz ADAM1337 #14788 üzenetére

    Én toltam a BC2-vel is, de sztem semmivel nem "skillesebb" játék mint az mw 2...annyit vettem észre, hogy a nagyobb terek miatt egy csomó noob-camper-sniper f*szkalap próbál isten statot összehozni magának.
    Én nem mondom,h goy rossz játék a BC2, de azért ne legyünk már ennyire szűk látókörűek, és lássuk be, hogy mindegyik játéknak vannak defektjei. a BC2-nek is elég sok. A MW2 iwnetes megoldása borzalmas, a BC2 hős-sniperjei borzalmasok. A VAC csíterírtása hagy kívánni valót maga után. A BC2 meg sztem elég sokat lagol a nagy terek, és sok ember miatt, és nem baírják sok helyen gépek, szal néha élvezhetetlen, de a lag igaz a MW2-re is.
    Nem lett olyan istentelenül szar játék a MW2, csak pont annyira mint a BC2, nem értem miért kell fikázni egyfolytában?! Nem kell... majd én és az itt fórumozók ellátogatunk a BC2 topicba, hogyha szeretnénk ARRÓL beszélni, és olvasni. Játszok BC2-t ha lesz hozzá négy magom, meg kedvem, de addig nem izgat a dolog, míg az lehatározás meg nem született bennem, hogy megvegyem, és nem akarok ITT a MW2 fórumában állandóan BC2-ről olvasni.
    A szabad véleménynyilvánítás tök jó dolog, elmondod, hogy szerintetd jobb... bumm. Nem fog zavarni.... DE, hogy ilyen kis reklámkampánynak minősülő dolgokat írkáltok, hogy vegyé', meg jáccá' BC2-t mert az MW2-nél jobb, azt hagy döntsem el én... olvasok értékelést, kipróbálom, megnézem magamnak, aztán vagy megyek a BC2 topikba,v agy nem... legyen az én dolgom.
    Egyébként ez is reklámnak minősül, hogy vedd meg itt, mert csak ennyibe fáj... (lehet, nincs benne profitod), de ha jól tudom ezt a ph szabályzat tiltja. Emlékeim szerint kaptak emberek reklámozásért már permban-t. ( a reklámozás lehet, hogy pont nem neked szólt, de voltak emberek akik ez csinálták)
    Légyszives ne írogassátok tele BC2 hozzászólással az MW2 fórumot! Ennyi részemről. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák