Keresés

Hirdetés

  • Elden Ring - Shadow of the Erdtree teszt

    gp Több, mint két évet kellett várni az Elden Ring első, és valószínűleg egyetlen kiegészítőjére. Megérte vajon a várakozást?

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • T Phone 2 Pro - majdnem mindenben jobb

    ma Az első körös magentás szolgáltatói telefonok ugyan nem voltak drágák, de sok kompromisszumot követeltek meg. A második generációs páros minden szempontból fejlődött, miközben az árazás maradt.

Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz odorgg #27367 üzenetére

    Nekem az a véleményem hogy lehet azért általános ítéletet is mondani. Szerintem amit a GV beállítások tiltanak az általánosan nem elfogadott. Na most pedig minden szervert ingyen és bérmentve be lehet állítani hogy GV streamelt legyen. CB-n ez kötelező is, de a pub szerverek ahol én játszok is mind streameltek. Ezt kijátszani tudomásom szerint már csak fizetett cheat fajtákkal lehet, de egyébként ezek is sűrűn bannolódnak mert hamar szemet szúr. És nem csak meccseken, ahol még a demóját is elkérheted az illetőnek. Én pl pubon ha látok valaki elképesztően gyanusat, akkor átállok spectbe, megnézem mit csinál. Szerencsés esetben csak valami sztárjátékos feljött a meccse előtt bemelegíteni. Ha nem akkor pedig beírom hogy /pb_plist és látom mindenki guidját, erről egy screenshot, illetve recordolok egy demót és lehet küldeni a GV-nek hogy bannolják, veheti az új accountot. Még csak szerver admin sem kellett hozzá.

    Ezen felül megmondom őszintén nektek hogy számomra a Cod4 normál mód az ami tele van "csalással". Mármint azért nem túlzás hogy a claymoreok lerakása védi a kempereket, a martyrdom, juggernaut, stb unfair előnyt ad. Ráadásul pont a kempelést jutalmazza a rendszer az airstrikeal és helikopterrel, hiszen aki lő 5öt nyilván óvatosságból elbújik amíg le nem lő hetet. De már az egész koncepció hogy a több experience-el rendelkező emberek jobb fegyverrel mehetnek is felháborító. Egyetlen szerencse hogy a legjobb fegyver az AK hamar elérhető. Nem azért lettek kitiltva a perkek a warokból mert a játékosok nem szeretik a változatosságot. Hanem azért mert ezek egy torz játékot szülnek ahol mindenféle noob módszerekkel legyőzheted a nálad jobb játékost. Nem mellesleg én az idők során úgy láttam hogy normál pubokon a rendes cheaterek is sokkalta gyakoribbak, talán a rossz szerverbeállítások miatt.

    Ebből visszatérve a játékos típusok kérdésére, szerintem nincs akkor szétválasztás és törésvonal mint amire te utalsz. Pl én és a barátaim sem azért játszunk hogy lanokat nyerhessünk, hanem pusztán hogy élvezzük a cod warokat, aminek persze a része az hogy nyerni akarsz, de ettől még egyáltalán nincsenek "pro" ambícióink, mi nem veszünk komolyan egy wart. És szerintem ez a warozók 95%ára igaz (15 év felett). Eleinte normál pubon kezdi mindenki, aztán kipróbálna egy wart, látja hogy az csak promodon van. Akkor átáll promod pubra, aztán még többet warozik, estleg elkezd cb-n játszani erősebb warokat. Szerintem ettől még ugyanazokról a játékosokról beszélünk, csak egyszerűen ők a játék mélységében már kicsit más helyen találták meg az élvezetet, ennyit.

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

  • csibe1

    addikt

    válasz odorgg #27367 üzenetére

    "Mindenesetre örülök hogy nem kell azzal foglalkoznom, hogy mit hol hogyan állítgassak a cfg-ben vagy máshol, hogy jobban mennyen a game"

    Kiváncsiságból:mit csinálsz,ha a következő hibaüzenetet kapod:cvar rate =25000

    " Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

Új hozzászólás Aktív témák