Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ~Ph'vEscha

    tag

    válasz LamaCube #19669 üzenetére

    Te azt se tudod hogy miről beszélsz , minek szólsz bele a dolgokba , ha neked az a valóság amit te magadban kitaláltál?

    Amit videót te látsz , az nem realtime megy , hanem egy felvett demo-t lejátszottak egy gépen , amin biztosan teljesen mások a grafikai beállítások .

    Látod ez a szánalmas ,hogy mindenkit leversz azt még a játékod se eredeti ...No comment...És még be is vallod
    Épp az , hogy TE nem tudod hogy kivel állsz szemben . az hogy nincs eredeti játékom , az nem jelenti azt hogy call of duty 2-ből áthozott skillel simán elvernélek , de mivel nincs okom a cod4-re váltásra ezért nem is fogom megvenni . ( ez ugyanolyan minthogy aki nem 55 szintű az alapból láma , pedig lehet hogy épp csak ujrahúzta a gépét )

    Én nem oltottam szénné a cfg-seket én csak azt írtam hogy minek lebutítani kurva rondára, ha anélkül is megan a fix 250
    Ezt te honnan veszed?
    Az én gépemen ( aláírásban látható ) NEM volt olcsó dolog , és még sincs meg a 250 fps , még teljesen lebutított grafikával sem a moncsi natív felbontásán .

    Nem is értem minek kezdtem bele ebbe az értelmetlen vitázásba .

    Aki be akarja bizonyítani hogy húú de faszagyerek , és naggyon le akar alázni , az adja meg az xfirejét , szívesen megmutatom hogy nem úgy vannak a dolgok ahogy gondolja .

    Uj nickem : Phvhun

Új hozzászólás Aktív témák