Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz .LnB #1282 üzenetére

    ez teljesen más mint amit én belinkeltem. nem akarlak megsérteni, de nem igazán láttál még ezek szerint aimbotot működés közben. Tessék ilyen egy hivatalos COD aimbot sniperrel [link] és nézd meg az első fragget, hogy rántja rá majd hasonlítsd össze ezzel amit az ominózus mai srác fraggel.Ugyan az az utolsó századmásodpercben utánahúzás, rárántás tényleg nézd meg 0,25 x lassításban ezt a tengerparti fragget[link] Így működik a humanized aimbot, ahol te állítod be a találati százalékot, mennyi legyen belőle a HS és hány százalék hitteljen valamint a célkeresztöl mérve hány centi/ milliméternél rántsa rá az aim a célpontra a keresztet. Ezt hívják humanized aimbotnak és a srác szerintem ezt használ.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz .LnB #1282 üzenetére

    na időközben redditen utána olvastam, ott is mennek elég nagy viták erről az egészről. Az általam felvetett utánrántás dologra/ problémára azt írja az egyik admin, hogy azért van ez a rárántás a sinper fegyvereknél ( ott jön elő látványosan, de SMG nél is jelen van ) mert a szerverek 20 hz-n mennek technikai okok miatt. Persze ő is felvetette a kérdést, hogy a videók mikor készültek, de ha az utóbbi 3 napban akkor ez egy lehetséges indok szerinte.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák