Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz MurdR #32483 üzenetére

    Egyáltalán nem kötekszem most, teljesen normális hangnemben írtam ráadásul, de azért köszi a feltételezést - kérdés, hogy mennyire zuhannál magadba, ha tényleg kötekednék. ;] Kérlek, hozd vissza minél hamarabb a GTA-kat! Mondjuk... holnap. Köszi! ;)*

    Ha megnézted a hirdetést, amúgy nem a kijelző maga sérült, hanem a digitizer, ami a Bold 9900-nél még szerencsére nincsen hozzáragasztva az LCD-hez. Mellesleg arra utaltam, hogy szerintem a hivatalos szerviz munkadíja az, amit sokallt a tulaj (sufni GSM-be meg nem merte/akarta vinni, amit megértek, ha voltak még illúziói a garanciával kapcsolatban, hogy amúgy más problémával kapcsolatban tudná érvényesíteni). Maga az alkatrész nem feltétlenül olyan nagy összeg, jellemzően a hivatalos csatornán keresztüli beszerzést/beszerelést (egyben azt, hogy biztosan jó lesz a beszerzett alkatrész), a garancia megmaradását fizeti meg ilyenkor az ember. :U

    * Csak szívatlak, mert megérdemled. :P

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák