Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz FoxiestFox #120270 üzenetére

    Én páros napokon itthon, páratlanokon bent, kollégával váltjuk egymást.
    Első hét katasztrófa volt nekem, nagyon nem úgy terveztük meg az otthonunkat, hogy 6-8 órán keresztül gépen dolgozzunk. Feleségemnek céges laptop már évek óta, bent dokkolóval, perifériákkal. VPN-nel pikk-pakk megoldották a teljes körű hozzáférést.
    Nekem privát laptop, de egy szűk éve én is kértem a rendszergizdát, hogy a szervereket lássam, speciális szoftverre meg nincs szükségem.

    Csak hát 14"-on egy pdf és egy word doksi egymás mellé kiterítve nem túl faja, feleségemnél a fHD-ban nagyon apró, megfájdul a feje tőle, nálam 1366×768-on pedig nem fér el. Amikor olyat dolgozunk, a gépet rádugjuk a TV-re, vezeték nélküli bill-egér és jóidő.
    Feleségemnél gyakori a kollégákkal a meeting a virtuális térben is, akkor egyikünk a konyhában van, a másik a nappaliban.
    Nem olyan rossz ez, de nekem a bevételem egy része erősen attól függ, hogy bent vagyok-e, amikor jön valaki, de egyelőre főnök nem akar elküldeni senkit sem az irodáról, se a gyártásról. Feleségem gyógyszeriparban vegyészmérnök (K+F), stabil helye van.

    radi8tor: lisztet pont nem vettünk, Karácsonyról maradt vagy 6 kg. Cukor, olaj, dettó. Jön a 4 napos hétvége, el kéne menni boltba, de tele a hűtő a hétvégi bevásárlástól. Ma élhető a helyzet, mindketten itthon vagyunk, tudnánk menni ebéd után, de korai. Holnap mindketten dolgozunk, 6 körül már semmi sem lesz, legfeljebb tömeg. Szombaton megyünk, addigra csinálunk helyet is a hűtőben. :D
    De nem vagyok megijedve, van némi disznótoros, szárnyas, hal a fagyasztóban, csak köret kell, mert a tészta, rizs felváltva kicsit unalmas. Meg tej, most hoztam fel a garázsból az utolsó kartonnal. :D

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák