Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz Melack #57206 üzenetére

    te, én nem akarok beleszólni (dehogynem) de nem akartok egész véletlenül először beköltözni, meg felmérni a terepet hogy mi szakad még rátok a pincétől a padlásig meg mit kell helyreállítani asap?

    én legalább is a helyetekben addig tízezer forintos nagyságrendet se költenék amíg nem látom a saját szememmel-szerelőmmel, hogy csitti-fitti a casa úgy szerkezetileg mint gépészetileg, mer' könnyen bele lehet futni egy párszázezres azonnaliba.

    dobozból lehet öltözni de ha esetleg fentről a tető miatt áztok le, lentről meg a belvíz miatt fel, vagy a gázművek átíráskor leplombálja az órát mert talál egy-két szabálytalanságot amit nem két forint lesz kijavítani, akkor nem biztos, hogy nem rúgod aprófára a négyméteres akasztóst, hogy legalább befűteni tudj vele (ez esetben szerintem viszont legalább a cipődre vigyázz, dobj be pár táskát a szekrénybe és hívd ki cicust, a többit megoldja)

    má' érted, nekem mindegy, de gyeden vagytok, a kocsid szervizben, most vesztek házat, izé... nem a gardróbeoán az elsődleges, nehogy úgy járjatok mint a furijankó BIRKLY a lakfel topicból aki már a végén a petpalackot is bepurhabozta a kád alá mer' nincspéz de fürgyeni kell, közben meg dőlt ki a fal, mert sikerült gödörbe építeni a házat.

    egyszer mondtam el, többször nem fogom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák