Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • g@bo

    nagyúr

    válasz misirulez #642 üzenetére

    honnan derült ki, hogy másodjára nincs locsolás?

    mert a majmok csak a rossz hírt közölték, közölhették egymással, a jót a jóllakott főmajom műsoron kívül publikálta.

  • Never George

    csendes tag

    válasz misirulez #664 üzenetére

    A hozzászólásod estimesének jó volt! :D

    Porszívóügynök pl becsenget, bekpog, vadidegeneket szólít, vagy állít meg az utcán!
    A BNet-nél soha! Eleve mivel ajánlásra megyünk, várnak minket, ami totális ellentéte annak amit te írsz!
    Az a legnagyobb baj, hogy a legtöbb ember, mint ahogy Te is, csak néz, de nem lát!

    Elég szomorú, hogy Te meggyőzésről beszélsz!

    Holott ennél a havernál is, ahogy írtam, csak azokat a jeleket SEM tudtad értelmezni, szóval a barátom kb 6 éve! Így szó sincs megGYŐZÉSről!

    De tegyük fel, hogy meg akarok győzni valakit:
    a haverom esetéből indulva: 5-évre összesen 20-25% ! Ami mondjuk évi 4-5% ! Én vagyok a köcsög ha meg akarom győzni arról, hogy van évi 36%-os is az ERSTE bankban a Fundamentás lehetőség (ez csak 1 példa)! Ja, tényleg jó nagy állatunk vagyunk hogy segítünk az embereknek tovább látni az orruknál és nem hagyjuk, hogy sokkal szarabb befektetést csináljanak, mint amit elérhetnének egy kis segítséggell :D :D :D :D
    Mekkora állatok vagyunk! Mindjárt abba is hagyom :D :D :D Na jó mégse!

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

Aktív témák