Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • atrium

    újonc

    válasz Agyzuzo #184 üzenetére

    ''ja, persze, 5. helyen szerepel ''az alkuszok folyamatos, igyenes képzése, melyen kötelező részt venni'')-->==== folyamatos agymosás, manipulálás''

    Ez megint elég erős volt... Közel egy éve vagyok már a cégnél, de ilyet még nem tapasztaltam.''

    Erre csak annyit szeretnék mondani, hogy amíg valaki benne van, nem is lát az orránál tovább.... Ébresztő, van élet a Brokernet nevű cukros-mázas burkon kívül is!

    Ha majd egyszer nem leszel így manipulálva, akkor igazat fogsz nekem adni. Engem nem bántasz meg, ha most tagadod és nem hiszed el, amit írok. Majd rájössz.
    Nekem bőven elég volt 3,5 év a cégből. Soha annyi sznob emberrel nem találkoztam, mint ott, és hihetetlen, hogy mennyire elkábítja az embereket a luxusautó, az ékszer, és az utazások ígérete.

    És még akkor is benne vannak emberek, ha csupán az, hogy Bnetesnek mondhassa magát már-már azt jelenti, hogy nem ritkán magas költségekbe verve, állandó ''keep smiling'' arcú hozzáállással kell fenntartani a látszatot, hogy milyen jó vezető vagyok, mennyit keresek (pedig ez nagyon sokba is kerül, de erről senki nem beszél).

    Hajrá.
    Annyira látszik, hogy ki az, aki még kezdő.

    Kérlek Titeket, hogy a nagy függetlenség-tudatban ne legyetek ennyire függőek!


Aktív témák