Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz atrium #122 üzenetére

    ''Közben egy burokban éltem, és még a legközelebbi családtagjaimnak sem hittem el, amikor aggódtak értem, merthogy túl sokat és néha túl ''agresszíven'' kellett dolgozni (kemény üzleti tervek!).
    Ráment egy 4,5 éves kapcsolatom, barátságok, egészség (baleset egyik zárás környékén, mert még kellett ''pár'' egység)......''

    Ne haragudj, de szvsz ez a te hibád... Nem szabad a magánéletet feláldozni egyetlen munka kedvéért sem, ez az én meglátásom. Nem szabad túlzásokba esni. Én is Bnetes vagyok, de se nem nyomulok agresszíven, se nem áldozom fel a magánéletem pár egység miatt (akkor se, ha nyomnak, a döntés úgyis a tiéd).

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • Tyrael

    senior tag

    válasz atrium #125 üzenetére

    arra valo ez a forum.
    amugy ne tarsd vissza magad, vegre valaki, aki MAKK-hoz hasonloan sajat tapasztalatbol beszel, nem csak hallott valamit valahol alapjan itelkezik.

    Tyrael

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz atrium #125 üzenetére

    Én akkor még zöldfülüke vagyok hozzád képest, még csak a 4-es pozícióra gyúrok. :B
    Egyébként úgy vettem észre, hogy ez a munka jobban kedvez a férfiaknak, sokkal kevesebb a nő ahogy egyre feljebb lépegetünk, gondolom kevésbé bírják a sresszelést meg a hajtást és nagyon a lelkükre tudják venni a dolgokat (főleg mikor már többen is dolgoznak neked és őket is pátyolgatni kell). Én elég lazán csinálom, ráadásul szinte kizárólag nőkkel tárgyalok (1 kivételtől eltekintve minden ügyfelem csajszi :) ), a tárgyalásaimat meg inkább baráti beszélgetésként bonyolítom le egy csipetnyi üzlettel a végén. :) Hozzáállás kérdése. :)

    M.A.K.K: te mióta dolgozol itt és hanyas pozíciós vagy?

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz atrium #132 üzenetére

    ''Ha a szakma szeretete miatt, akkor persze minden tiszteletem a Tiéd....''

    Én is ezért vagyok ott és az oktatás miatt, hosszú távon egyébként én hiszem, hogy csak a tisztességes hozzáállással rendelkező munkatársaknak van a cégnél jövője és az erőszakos pénzhajhászok kihullanak, mivel a kezdeti sikerek után nem fog bennünk megbízni a kutya se (magamból kiindulva én csuklóból elküldenék a francba valakit, aki rám akarna erőszakolni egy szerződést anélkül, hogy tisztességes felvilágosítást adna)...

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz atrium #188 üzenetére

    Fú te, az a baj hogy fogalmad sincs róla hogy én milyen típusú ember vagyok és vaktában lövöldözöl... Ne aggódj, nem a mézesmadzag miatt lettem brokernetes, ez a része a dolognak engem nem hatott meg.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • new_bnet

    csendes tag

    válasz atrium #188 üzenetére

    Erre csak annyit szeretnék mondani, hogy amíg valaki benne van, nem is lát az orránál tovább....

    Nagyot tévedek, ha azt mondom, hogy te csak és kizárólag magadból indulsz ki?

  • Tuli88

    újonc

    válasz atrium #188 üzenetére

    Kedves atrium, és a többiek!

    Én ugyan nem dolgozom ennél a cégnél - még, mivel 17 éves vagyok, és még csak jövőre fogok érettségizni. De szeretnék majd. :)

    Olvastam pár hozzászólást, és annyit szeretnék hozzá tenni, hogy igaz Ön 3,5 évet töltött ennél a cégnél, és ugye bár nem nagyon nyerte el tetszését, oké. Nem kell hogy mindenkinek ez a szakma tetszen, hiszen akkor más szakmában ki dolgozna? Ki sütné a pékségben a kenyeret, ha nem lenne pék? ... na mind1, mivel én nem vagyok jártas ezekben a szakmai dolgokban, nem is avatkoznék bele, csak annyit mondanék, hogy a szüleim is a Brokernetnél dolgoznak. Édesanyám már több mint 4 éve. És bár voltak rossz hónapok, amikor alig volt bevétele, és sokszor sírt is hogy neki ez nem megy, és nehéz, és senki nem segített neki a gyakorlatban sem (ügyféllel való tárgyalások) de kitartóan addig erőlködött, amíg egyre jobb teljesítményeket ért el, ma már 5-ös pozíciós, hamarosan 6-os lesz. És az ő embereinek, akiket felvesz, már több segítséget nyújt, mint amennyit ő kapott, hogy könnyebben megtanulhassák. Nem azért nem kapott segítséget mert nem adtak neki, hanem még nem volt olyan sok ember a cégnél, és aki volt nem ért rá ezzel foglalkozni. Anyukám unokatestvére a cég egyik alapítótagja, és mikor tudott segített neki, de mivel annyira elfoglalt és neki is van családja nem sokat tudott rá szentelni az idejéből. És amióta itt dolgozik valahogy egyre több mindenre van keretünk... És ő sem úgy dolgozik, hogy neki legyen minél több bevétele, és kit érdekel mi lesz az ügyfél pénzével, jövőjével, hanem az Ő érdekeit nézi. És ezzel keres jól. És még a lelkiismerete is tiszta :DD ( 1 kicsit sok lett az ,,és'' :U )
    No meg voltam már jó pár félév- és évzáró rendezvényen, valóban nagyon előkelő és a luxus, meg minden. De megengedheti magának a cég.ÉS szerintem ez kell is, mutatja a cég színvonalát, hogy itt azárt komoly dologról van szó. Nekem tetszik, én pl oda vagyok a jobbnál jobb kocsikért, szeretem az ékszereket is, stb. Ebben az évben csak befektetésekbe 41 milliárd valamennyi (nem tom pontosan) forintot tettek az emberek. Mi ez ha nem a bizalom és annak a jele, hogy bizony jól kezelik az ügyfelek pénzét!?
    A céget is csupaszív, jó emberek alapították. Adományoznak is a bevételekből.
    És bár sajnos van olyan ember is a cégnél aki nem egészen így áll hozzá, hanem csak a saját érdekeit nézi, hogy neki több legyen az egység, a pénz, és lehet hogy akik rossz véleménnyel vannak a cégről éppen ilyen emberekkel találkoztak, ez megeshet, de nem árt mégegyszer belenézni a dologba, utánajárni, érdeklődni mástól is, hogy még is mi a véleménye erről a cégről, neki bejött e, nem csak azt nézni hogy a szomszédomat átverték, mert éppen egy olyan emberrel találkozott, aki ilyet tett vele.Adni kell még egy esélyt. De nem kell aggódni, az ilyen emberek nem maradnak sokáig a cégnél, ha egyszer rájönnek, hogy simlis, akkor viszlát és nincs visza út.Az élettől majd megkapja ami jár neki.
    Mindenkinek meg lehet a saját véleménye, de addig ne szidjon semmit és senkit amíg meg nem győződött róla hogy az valóban gyökereiben is rossz.

  • tildy

    nagyúr

    válasz atrium #188 üzenetére

    Bocsánat , hogy kívűllállóként belepofázok, de akivel én kötöttem meg a szerződésem az semmire nem akart ''ráerőszakolni'', ajánlott valamit, elmondta hogy lenne érdemes gazdálkodnom, és nem úgy tűnt, hogy akaratom ellenére vinne bele dolgokba.
    Emelett az illető közel sem sznob, hanem megmaradt embernek.
    Annak idején egyébként a legjobb barátnőm is brókernetes (''üzletkötő'') volt, de már nem csinálja, azt mondta, vidékiként neki túl sok idő volt a rohangálás, fel pestre is, de nem bánta meg, hogy csinálta.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Aktív témák