Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz l.skywalker #88 üzenetére

    Hát itt nekik most ezt kell mérlegelni. Hogy jutnak több pénzhez, ha csak Epic-nél vannka vagy ha Epic+Steam. Nyilván sokan vannka mint én akik nem hajlandóak az Epic-nél venni a cég hányás üzleti stratégiája miatt. Másrészről viszont az exkluzivitásárt az Epic nem kevés pénzt tejel, azon felül hogy eleve kisebb a részesedése az eladások után.

    Sok helyen kibeszéltük már ezt. Az Epic úgy lenne fair játékos, ha nagyobb kedvezményekkel, olcsóbb játékokkal nyomulna a steam ellen, és ugyanolyna jó platformmal (vagy jobbal mint a steam). Plusz az sem zavarna senkit, ha még a fejlesztés elején elkezdenének finanszírozni egy játékot és emiatt lenne Epic exkluzív.

    Ehelyett ők mit csinálnak? A store meg a platformjuk egy nulla, a fasorban sincs a steam-hez képest. Igaz a steam sok éve piacon van már, de engem ez nem érdekel, jelenleg óriási a kontraszt a kettő között.. Olcsóbb/ingyenes játékok vannak, azért piros pont. De amitől én végtelenül hányok ezek a kiadás előtt, a fejlesztés végén megvásárolt exkluzívok...amikor nyilvánvaló, hogy a játék ígyis-úgyis elkészült volna meg megjelent volna, nem kell hozzá az Epic támogatása...a kiadó csak szépen maximalizálni akarja a profitot, a vásárló meg csessze meg és használja a brutálisan fapados Epic launchert ha akarja, ha nem. Komolyan mondom, ha mindkét helyre megjelenne, szerintem Epic-re venném, az említett brutális hiányosságok ellenére, hogy több pénz maradjon a fejlesztőknél/kiadónál.

    De ez hogy megmondják nekem hogy hol vehetem, akkor is ha amúgy lenne egy az én szempontomból sokkal jobb alternatíva (Steam), és mindezt tényleg csak azért hogy átcsábítsák a népeket az Epic store-hoz...na ez az ami tolerálhatatlan számomra.

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák