Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gbors

    nagyúr

    a kedvezményesen beszerzett season pack örömére végiggyalogoltam az 1-es DLC-n. vegyesek az érzéseim:
    + a körítés nagyon jó, különösen a Hayter's Folly tetszett vizuálisan, ill. a Magnys Lighthouse-nak a zenéje szuper
    + az idiótaság most is átjött, nagyon jók az új karakterek (a hajószakács meg a cenzorbot különösen belopta magát a szívembe)
    + van pár nagyon jó ellenfél (pl. anchorman, whaler, depthcharge)
    + a BL1-es DLC-kkel szemben a navigáció teljesen jó
    o Hyperius vicces. ledaráltam a minionjait, aztán úgy döntöttem, hogy ennyire sok időm nincs :)
    o a küldetések, ha nem is rosszak, de messze nem olyan jók, mint az alapjátékban (ill. a rustyardsot nagyon untam)
    o nekem nem jött át, hogy mitől olyan jó a sandhawk. bee-vel egy kicsivel jobb, bee nélkül meg rosszabb, mint a többi smg-m (merthogy azok e-techesek)
    - nagyon sok az olyan terepakadály a barlangokban, amibe beleakadok, és csak ugrálva lehet haladni. harc közben ez roppant funny
    - a final boss fight valami rettenetes :(

    ill. még egy dolog. néhány ellenfél (rogue, violent pirate, badass cannoner) úgy viselkedik, mintha jóval kisebb lenne a hitboxa, mint a fizikai kiterjedése. másnak is feltűnt ilyen gond?

    összegészében 10 EUR-t nem ért volna, de a negyedéért megérte a 6-7 óra extra játék, valamint a lehetőség, hogy egyszer (vszleg soha, de hátha :DDD) egy népesebb csapattal rámenjek Hyperuisra.

    [ Szerkesztve ]

    "... and with your wicked wishes we will rise again"

Új hozzászólás Aktív témák