Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz SpeedR #8276 üzenetére

    Én finanszíroztam. :) És ezért volt elég. Nem érthetitek...Ma néztem egy autót, márkát nem mondok. Nem győzött meg. Holnap nézek egy másikat is.
    Diesel lesz, az már 100%. És a DSG váltó nagyon csábít, kíváncsi leszek mit produkál.
    Amúgy meg így is-úgy is BMW -s maradok, többet fogom vezetni, mint most.
    De csak hogy tudjátok. Megint valami nem smakkol az autóval, hétvégén szellőzés nem működött rendesen. Bepárásodott még a szélvédő is, és csak 29C nél kezdett fűteni, alatta 4 perc után hideget fújt. De párásodott úgy is, klímával is, mindenhogy.
    Pollenszűrő cserélve volt nem rég. Most akkor kíváncsi leszek, mennyibe fog fájni ez is.
    Jah, és alapjáraton nyikorog. A szíjfeszítő görgők megint rosszalkodnak, azt is meg kell csinálni, mert ne nyikorogjon már sehogy se egy bmw.
    Futóművet megint állítani kell, rosszul állnak a kerekek és a kormány, kicsit húz az autó.
    Szóval van itt mit csinálni... :(
    Öreg autó, kell vele törődni. Cégesen másak a költségek mint így magánba.
    De majd meglátjátok, nem sietem el az autó választást. És 2.0 diesel alá az életbe nem mennék, nem bírnám ki. Jó lesz nekem az 5 liter fogyi, mert ha annyit akarok azzal meg tudom oldani. És megy is, ha úgy akarom. És majd ha már nem tanulok, megoldom, hogy ne ilyen kis szutyok kocsim legyen....(ha már leszutykozzátok...)

    Témát zárjuk le, Keldor papa és tibi666 megértette mi a gondom, és mik a terveim, és azt, hogy hogy gondolkozok. Pedig semmi ördöngösség nincs benne. :) Nekik köszönöm. :R
    Megyek, ellátogatok a népautó totyikba. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák