Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz keIdor #6259 üzenetére

    Szentmihályi pihenő -nél már nagyon sokszor kellett fékeznem. Mindig elbújnak a kihajtó mögé, így csak ha nagyon odafigyelsz, akkor látod meg. Nem is kockáztatok, mert ha ott nem látom meg, már filmezik is a seggem. :U Ott ezért már akármi is van, lassítok. Meg mostanában még jobban patkányok, sokat mérnek az M6 -os Dunaújvárosi végén a felüljárón és a rávezetőn is.
    De tapasztalat sajnos, hogy a felüljárókat mindig nézni kell, mert a törvény emberei törvénytelenül elbújnak, és úgy mérnek. Egyszer látnám meg... :((( Visszagurulnék, és csinálnék egy szép fotót.

    zack: Igen, mocival megint más. Tudom hogy az az igazi, de én őszintén megmondva félek motoron. :DDD Lehet csak azért mert még soha sem próbáltam, meg sok rémhírt hallottam.
    Ha motorost látok, főúton vagy pályán, az az első hogy lehúzódok, amennyire csak lehet. És úgy vettem észre, hogy értékelik, mert mindig kapok egy köszönömöt.
    Meg motornál gondolom sokat van tényleg olyan, hogy elveszik a rendszám, avagy tényleg csúnyán sáros lesz. ;] És motorossal mit tudnak csinálni? ;] Utána mennek? :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák