Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ittakary

    nagyúr

    válasz FIREBLADE78 #52569 üzenetére

    Ha fizetnének,akkor sem vennék 21 éves kocsit. Ha nekem 1-2 millám lenne autóra összesen,biztosan nem vennék még alsó osztályt sem. Inkább bicikli.

    Az a tippem hogy legalább 50" monitorod van, hogy ekkora arccal belásd az egész PHt. :) most így szolidan egy hozzászólással sárbatiportad a magyar emberek tippem szerint több mint 75%-át. Köztük engem is. Ha húzunk egy vonalat 2millió HUFnál, szerintem a forgalomban lévő autóknak szerintem 75%a tuti ez alatt van... főleg hogy egy gyors google keresés 14évre adta ki az autók átlagéletkorát

    esküszöm neked így 40éves korodra agyadra ment a pénzed....

    [ Szerkesztve ]

  • Chris0321

    addikt

    válasz FIREBLADE78 #52569 üzenetére

    Meg lehet oldani a közlekedést autó nélkül is, ez teljes mértékben igaz viszont jóval több időbe telik. Pl. én falun lakom, az egyik 35 km-re levő városva járok optikushoz. Autóval gondolom nem nehéz kiszámolnod ez mennyi idő és ha délelőttös vagyok munka után, ha délutános munka előtt gond nélkül meg tudom tenni. Ha busszal mennék akkor kötött az időpont mivel van egy nap összesen 4 járat ami oda megy. Az egyetlen használható 12:30 körül indul, egy órás az út és vissza 14:30 körül jön ugyanennyi menetidővel (több helyen megáll és iszonyatosan rossz az út egy része). Tehát busszal laza 3 órámba telne ez a kis kirándulás és a kb. 5 perces vásárlás. Nagybevásárlás a közeli 15 km-re lévő városban szintén nem lenne egyszerű mert a Tesco kinn van a p%csában és nem nagyon megy arra busz, a Penny pedig kicsit és alig van választék és a központban lévő üzletektől messze van. Plusz azért nem keveset kell cipekedni is amit gyerekkoromban amikor nem volt kocsink sem élveztem. A kocsi ezért ilyen indokok miatt sokaknak mint pl. én is kényelmi okokból van.

  • H.Ezredes

    őstag

    válasz FIREBLADE78 #52569 üzenetére

    Ez mekkora egy f@szság... :D Inkább az mutogat kifelé aki hitelre / lízingre vesz autót.... Meg mindenen ügyeskedik nehogy kifizesse a valós árat.... Ezek a dolgok minden rendben vannak tudom mert ha van pénzed vagy tudod fizetni a líznget / törlesztőt akkor jobb vagy annál akinek erre nincs pénze ??? Feljogosít téged / bárkit,hogy lenézze a másikat ??? Bár meg se vetted az autót meg ha basztatni akarom a másikat mondhatnám,hogy még a motort se veszed meg csak új X5 legyen mert az a fasza közben meg egy rendes olajcserére aaz ilyen tulajok 3/4-e szarik elmenni mert jó a 30 ezres olajcsere és úgyis eladom garanciaidő előtt.... Más ember meg lecserélteti tisztességesen az öreg szarján az olajat kifizeti a fenntartását a többi ilyen nevezzük pénzesebb ember meg csak azon van,hogy tudja a legolcsóbban " legsóherebben" megúszni az autózást. Sok ilyen ember feszít az M packet-es 316D-be vagy 20D-be vagy igazából még az se mert az önmagában rohadt drága.... jó lesz valami ócska line stb.... És ezzel nem azt mondom,hogy ezek az autók / motorok szarok vagy hülye aki új autót vesz csak hagyjuk ezt az álszent dumát.... Általában azok állnak így hozzá akiknek van pénzük és tényleg csak egy rohadt tárgyként tekintenek az autóra. Akik csak azt nézik,hogy ügyeskedjenek mutyizzanak a vételáron bárhogy vagy,hogy ússza meg a lehető legkisebb szervizköltséggel amíg nála van ( jó a gyári olajcsere és stb duma há csak akkor jelez az autó amikor menni kell....)... Akiknek csak a rohadt számok lebegnek a szemük előtt mikor autót / vesznek eladnak.... Ezeknek fontos,hogy jaj 5L-t egyen jó a kis motor is az úgyis olcsóbb jaj hol használnám ki a nagy motort jaj ez is elviszi hol lehet menni gyorsabban mint 130 és stb ostoba dumák..... AKINEK NEM INGE NE VEGYE MAGÁRA

    Ezt általánosan írtam nem személyre szólóan.

    Én azért veszek ilyen autót mert amit nyújtani tud azt nem tudja ilyen áron egyik autó sem... És igen ez egy luxus..... Nem attól lesz egy autó jó autó mert új ez egy vicc :D Ilyen alapon egy fapados szutyok szar jobb mint egy olyan autó amivel kényelmesen utazol és minden kényelmi extra benne van amiben jól érzed magad ????? Egy használt 10-15 éves autó is lehet JÓ AUTÓ . Akinek az-az ingere,hogy egy újabb kevés km-es kb mindegy milyen gyártmányú autóban üljön az üljön abba. Igen annyira jó egy új autó halogén lámpával fapad üléssel.... Inkább megyek a 12 éves BMW-vel amiben van ülés fűtés elöl / hátul van ülésszellőztetés van olyan HI-FI amiben élvezet a zenehallgatás amiben van olyan motor amivel bármilyen helyzetben kisegít amin van olyan / futómű fék stb stb stb.... De aki csak a számokat nézi az soha nem fogja ezt megérteni.... És mondom nem azzal van a baj ha valaki új autót vesz azzal van a baj ha úgy magyaráz ,hogy közben egy rohadt olajcserére sajnálja a pénzt vagy többnek érzi magát mert neki új autója van..... Én pont leszarom,hogy új autóm van az érdekel,hogy mit tud.... És sokan mások is ugyan így vannak.... Valakinek meg az a perverziója,hogy új autója legyen mindegy,hogy a fapados meg kb lábbal kell hajtani a lényeg új legyen... Egyik tábor a másiknak úgy se tudja megmagyarázni saját igazát.... Mindkéát tábornak igaza van valamiben....Mindenki vegyen olyan autót amit / amit akar

    (#52560) Ripper03

    Fékfolyadékot kell cserélni azt jelzi.

    [ Szerkesztve ]

    ►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

Új hozzászólás Aktív témák