Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz cOxeR #45743 üzenetére

    Hú nagyon köszi, hogy írtál, végre még egy tulaj! :DD
    Hát 4.2-t biztosan nem szánok rá.
    A másik problémám pont az átalakítások: nem szeretem a más ízlése szerint átalakított autókat (saját magam részére elképzelni), illetve persze elnézegetem meg biccentek rá egyet elismerően de saját részre csak "alapot" keresek inkább, majd én az idő folyamán szépen átalakítgatom a saját kedvem szerint. Vannak elemek-felnik-lámpák amiket láttam és hát másnak az jelenti a mennyországot számomra meg inkább taszító, hogy finoman fogalmazzak... Szóval inkább egy szép kis kiinduló alap az amit keresek és nem csak, de részben a vételár miatt is.
    De átalakítások előtt mindenképpen a megbízható és sima működés az elsődleges szempont nálam.

    (#45744) Chris0321: Nem értek különösebben sem az autókhoz sem a külföldi vásárláshoz. Viszont van elég szabadidőm ahhoz, hogy utána olvasgassak dolgoknak, van egy-két ismerősöm aki pl magának szereli otthon az E46-osát, ő ki tudna engem oktatni is és kedvem is lenne megtanulni egy-két dolgot. Persze a húzósabb dolgokat szeretném szakemberre bízni és minimum egy alapos átvizsgálásra elvinni vétel után.
    Szeretném jól csinálni a dolgokat, de inkább a külföldi kínálat aljáról választanék. Tudom ez általában nem tanácsos, de azért ki lehet fogni jókat és én abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy nem sürget a tatár, totál ráérek vadászgatni. Pl ez a srác mondott jókat, hogy egy cirka fél év alatt mire kellett költenie és ő is a kínálat aljáról választott.
    6-7000 Euró körül nézegetek.

    (#45745) cOxeR: Pont ilyesmire gondoltam amiről te is beszélsz. A cégeknek leadott megbízás... hát finoman szólva is húzós. Ha csak 2-3 száz ezret is meg tudnék spórolni szívesebben költeném alkatrészekre és a szerelő munkadíjára. Úgy gondolom abból a pár százasból is sokmindent ki lehet cserélni akár szilenteket, olajcserét esetleg szükség esetén új tetőmozgató motort nyerhetnék vele. Az is valami szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák