Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz VR6-Fan #4548 üzenetére

    egyáltalán nem nulla a műszaki tudásom..azért mert az autotuninghoz nem értek vagy valamit nem tudok ez nem vétek ha valakinek ez a szakmája hobbija még szép hogy több dolgot tud.kíváncsi vagyok pecás témakörben is ilyen penge vagy e vagy bicajosban....ott lehet te lennél nagy rizsa. :DDD :D

    neked az a valóságos ha a vr6os motrot mondja valaki a legjobbnak bármilyen szempontból.ez elvakultság.
    a forma mindenkinek a maga stílusa és attól hogy az aláírásod az ami engem rohadtul nem zavar.mert az úgy is van.leszorítóerő jobb lesz.
    nem tom miből gondolod te olyan nagy guru vagy...lehet a vr6hoz értesz de alapjába az autotuninghoz nem hinném mert kicsit nagy falat az egy magadfajta elfogult embernek....bömihez például nem tudom hogy állnál hozzá..meg e tudnád csinálni amit a kecskeméti srácok...na az 1 szint igen...

    és én nem vagyok elfogult csak ésszel írok, egy másik forumon nyugodt szívvel beírom mi a gond a kocsimon és nagy valószínűséggel szívesen segítenek megoldást találni..ide azért nem írom mert egyből jönne a fikázás mekkora ócskavas xar..ami nem igaz...csak ugye persze sokatoknak jólesne ezt bizonygatni. :))

    A bmw nagyon jó autó a világ egyik legjobbja.de azért egy ferka elférne...egy gallardo is 911 turbo...maserati granturismo...

    amugy meg tényleg no flame...de haljgass meg egy e46 m3 hangját amikor kihuzatják...szinte 90%ban ilyne hangja van mint enneka vr6osnak a videon csak sokkal vadabb magasabb fülsüketítőbb :))

    bmw001>>fél liter olajevés egy inspekcio alatt belefér....sőt több.....nekem 11-12e az inspekcio...szakszervíz azt mondta ez az m40 240e+ km.rel...még a liter fölött is beehet anélkül hogy különösebb baja lenne... a km sokat számít...mondjuk nem csak az egy opelszervízes ismi mondta az uj corsa astra 1.4 1.6os mocijai megehetnek 2000 alatt egy litert az elején...és amocinak smemi baja.ilyen konstruckió.2009ben :))

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák