Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • urban racer

    senior tag

    válasz H.Ezredes #26469 üzenetére

    kartergáz: Jaja, arra gondoltam: vortexes szűrő a lecsapató nélküli szűrőnek a neve. Én olyant hallottam, hogy 100 ezer előtt nem érdemes cserélni max tisztítani, de az sem kötelező :F Te miért esküszöl a betétes szűrőre?-megjegyzem te vagy az első.

    DPF-remap, stb: Ezzel a remapos dologgal nem vagyok kibékülve még mindig. Főleg ha DPF offolva van, utálom, mikor kormol a kocsi. Pár embernél kibasztam a biztit, mikor a fehér zsepi alig színeződött el egy gázfröccsnél ;] Nekem konkrétan az a bajom, hogy a vegyes fogyim 7,5-8 között szokott lenni. Másnak DPF nélkül 6 liter. A turbónak is kellemesebb érzés, hogy nincs akkora akadály. Nem vagyok fillérbaszó, de azért 2 liter fogyikülönbséget én is megéreznék. A másik pedig az, hogy 1 hónappal ezelőtt volt olyan, hogy kicsit melegebb volt az idő, és elfogyott a kocsi ereje. Emelkedő, kocsi pörög, de nincs ereje. Fogyimérő 18 literen megáll, régebben felment szépen maxra. Mire dugtam volna az inpát, eltűnt a tünet... Gyanakszom mindenre, most épp jó-tünetmentes, de vizsgaidőszak után pucolok egr-t, szívósort, IC-t, hátha valami olyan baja volt. De gondolkozok azon is, hogy kihúzom a 6 porlasztót, hátha már becsöpögnek az a baj. Termosztátos bajom biztos nincs, fél éve cseréltem. Légtömegmérő? Passz, hibát nem dob rá. Te mit tennél a helyemben? Próbálj meg rábeszélni a remapra, nem vagyok semmi jó ellen ;) Nomeg az EGR-t miért hagynád meg?

    Powerdisc: nekem bejött. Amikor elkezd melegedni, akkor morog, és nő is ugyanakkora pedálerőnél a fékerő. A kerámia betétről nem is beszélek, inkább átkozom a napot, hogy eddig nem próbáltam ki.(viszont a hátsó kerék annál porosabb :C -még)

    Fékolaj: Egyszer szánok rá időt. Már itt van a fémkannás ate, csak mostanában nem voltunk többen a légtelenítés miatt. Én nem vettem észre változást soha-csere előtt és után, ennek ellenére meg szoktam csinálni, még a kuplungban is.

    turbó-failure: teljesen úgy sem lehet egyből elnyomni semmivel a beáramló levegő útját-najó lehet, de nem tenyérrel vagy ronggyal. Amúgy az az 5000 szerintem jó lesz 8 ezernek is ;] A műhelyes 39ről meg csak annyit: nem hiába mondom mekkora istenkirály az M57 ;)

    "Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

Új hozzászólás Aktív témák