Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SocketA

    aktív tag

    válasz ADAM1337 #26215 üzenetére

    Mennyit mész vele városban, mekkora utakat? Egy évben mennyit tervezel menni? Mennyit városban, mennyi pályán?

    Az én kis 2 literes motoromat (M52TUB20) nagyon tudom tanácsolni mindenkinek, aki az alapvető sebességkorlátozásokat betartva, de sportosabban akar menni. Tehát 150-ig jól megy, de a német autópályára nem ez való. 1-2x el lehet tenni keresztbe, de nem drifelni van.

    A 170Le-s 2 literes jobban megy, de kétszer annyi az éves adó. (20.500.- Ft helyett 44.000.- kb.)

    A 2.5, 2.8 vagy 3 literesek meg kb. ugyanannyit fogyasztanak, ha ugyanúgy mész velük (értelemszerűen a 330-nak jobban lehet nyomni, akkor többet fogyaszt).
    Én mondjuk akkor már áldoznék rá és 330-at vennék, de drágább lesz a kocsi is, átiratni is, adózni is, és tankolni is.

    Az alkatrésszel nem lesz gond! Nagyon olcsó minden, akár gyári, utángyártott és bontott is. Szinte mindenkinek az udvarán áll 1-2 bontani való e46.

    Peszre megint itt jön ki a benzines előnye: Dízelhez nyilván új porlasztó, turbó, meg kettőstömegű kell, ami nem lesz olcsó...

    (#26217) MPeter87 Igen, szinte mindegyik benzinesben van kettőstömegű, ez igaz. Viszont a benzinesekben sokkal többet bírnak, mivel a dízelben több a vibráció, és nagyobb a nyomaték, ezért halnak meg 200eKm körül. Sokan ezért inkább egytömegűre cserélik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák