Hirdetés

Aktív témák

  • aicon

    senior tag

    Sikerült tegnap kifogni az évszázad legkedvesebb ügyintézőjét.
    Egy egyszerű problémát kellet volna megoldani, de nem sikerült.
    megkérdeztem, hogy akkor én most mit csináljak a szolgáltatással, nem működik rendeltetés szerűen, erre azt a választ kaptam: ha nem tetszik dobjam el a SIM kártyát.
    Ok, mondom akkor van itt más is, erre megint volt egy hasonló válasz, de volt olyan is, hogy ő nem köteles ismerni az ÁSZF-t, ha valami gondom van olvassam el, ő ebben nem segít...azt se mondja meg melyik rész vonatkozik az esetleges problémára, ő nem köteles erre válaszolni.
    Gondoltam kérek egy másik ügyintézőt, esetleg egy magasabb szintű emberkét, a környezetem a háttérben erősen ledöbbent arccal hallgatta mi is folyik itt...
    De a legjobb mégis az volt, hogy ő nem tudja sem a csoportvezetőjét, sem a főnökét, se más embert kapcsolni... neki nincs főnöke, csoportvezetője, stb.
    Kovács Balázsnak hívta magát. Ja, és panasszal sem lehet élni sem a szolgáltatással kapcsolatban, sem vele. A diagnózist egy pszichológus, de inkább pszichiáter majd felállítja...
    Lipót-ot mégsem kellet volna bezárni...

    ======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

Aktív témák