Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • odinkain

    tag

    válasz Kvelstadt #4378 üzenetére

    Pontosan már nem emlékszem azt tudom, hogy már szemeztem egy ideje a játékkal de haverom mindig "úúú meg ne vedd ritka egy fos játék. Meg csak felidegesítene." De attól még ha láttam akcióba vagy üzletben viszketett a tenyerem. Utána azt hiszem valami videót kerestem a játékkal kapcsolatban és akkor akadtam bele a végigjátszásodba. Őszintén mielőtt megvettem azt gondoltam, hogy jobban hack&slash forma a játék. Jelzem akkor még azt se tudtam, hogy mi az, hogy Souls játék..... Szóval elkezdtem és nem haladtam sehova a szokásos minden sarkon meghalós......jaaaaa és ha meghaltam akkor megint elkezdtem takarítani a pályát még ha majdnem a végén voltam akkor is. Utána jutott eszembe, hogy voltál te meg a végigjátszásod és elkezdtem nézni az elejétől és onnan kapott értelmet az egész. De mindig azután néztem videót ahogy a pályarészt megcsináltam. És elkezdtem "látni" főleg a boss-oknál, hogy hol vannak azok a bizonyos kiskapuk meg kis szünetek/lukak az ellenfél támadásába ahol tudok támadni. Szóval ez az én sztorim. Azóta BB végig játszva reményeim szerint hamarosan a DS1 is és mehetek neki a kettőnek.
    Bocs a hosszú posztért. :DDD

    PSN: inkaoner81

Új hozzászólás Aktív témák