Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #20844032

    törölt tag

    válasz Kvelstadt #2144 üzenetére

    Engem mindkét rész dlc bossai kiborítottak. Egyikben sem toltam végig a DLC-t. Már Friede is elég nagy falat volt nekem, egyedül nem is ment, 20-30 próbánál feladtam, vittem magammal ezt a szerencsétlen barmot, csak vele sikerült. Ez nekem most volt, talán egy hete. Aztán nekifutottam Midirnek párszor, de elég is volt ebből. Aztán jött Tigor kolléga OoK-al, azóta már vagy 4 napja BB fut, OoK koopolok mindenkivel, nem bírok leállni vele :D Negyven valahányszor feküdt el az elmúlt pár napban, de nem tudom megunni. Annyira szórakoztató ez az egész BB, hogy az nemigaz. KÖVETELEM a második részt :D
    Viszont Tigorral azóta sem nyomtuk még le. Nála valami ultradurva, nem látoma statját, de biztos megvan erre is a magyarázat. Meg nehezen egyeztetünk időt, ő akkor megy, amikor én jövök. De nagyon-nagyon szórakoztató, hogy ennyire kemény nála ez a rohadék. És nem úgy, mint Midir meg Sinh. Azok ott nem kemények, az 100% játékosszopatás a fos kamerakezeléssel, a lehetetlen scalinggel, ésatöbbi. Az OoK harc csodálatos, centire kiszámított, koreografált tánc.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák