Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci112233

    őstag

    Üdvözletem!

    Jó ideje Utorrent 2.2.1-et használok. Minden gond nélkül megy, csak tegnap délután óta hiába állítok be letöltési korlátot a szemét átlépi és maxon tölt, viszont így netezni nem lehet mellette.
    Ma napon folytatta, így gondoltam áttérek qbittorrentre. Korábban már volt telepítve, de csak próbára és így volt is a listában torrent. 3 torrentről van szó, csak mióta leszedtem adott mappába őket azóta azok átköltöztek más helyre (NAS). Na most hiába adom meg neki a hely magadása opcióval hol van, a rohadék egy a mappán belül új mappába újra le akarja tölteni a tételeket. Ötlet miért teszi ezt?

    No meg Utorrentben van több mint 30 aktív seed, így lehetséges azt csak seed-en tovább menni, de az újabb letöltést a Qbittorrentre tenni és használni? Értem ezt úgy hogy kettő torrent kliens egyszerre menése okozna-e gondot?

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Új hozzászólás Aktív témák