Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz enginev3.0 #20289 üzenetére

    én utóbbi 1évben mindig top120-ban voltam sőt múlt hónapban 72körül ha jól emlékszem
    szóval valami fura nálad ha ennyire tolod mégsem vagy fentebb
    nekem csak 155torrent fut úgy 300-400GB méretben 0-24-ben igaz nekem van majdnem 2000 feltöltésem meg 9,5év tagságom és 5-6éves cuccokat tolok folyamatosan

    viszont nekem meg a DIGI net nem 100% mivel szar FTTB részen vagyok és csúcsidőben 60-70megabit feltöltés van kb.
    ha rendesen menne egész nap jobban menne

    nekem is van 27000 pontom de én se hívok már meg senkit, már vagy 4-5 tag inaktív akiket meghívtam
    és rokonok voltak de 15-16hétig nem léptek be, akkor tojok rá nem volt fontos nekik

    szóval én kenem vágom hogy kell torrentezni engem csak az zavar hogy a kliensek nem tudták követni a fejlődést...
    ma már bika gép egy új laptop is, már lehet venni tűrhető áron SSD-t meg már egyre több szolgáltatónál van 3-400-500-1000megabites netcsomag de a kliensek meg nem képesek rendesen lekezelni

    ami ráadásul a legnagyobb baj hogy az új gépekre (skylake proci vagy ryzen) már csak win10 rakható azon meg jelenleg utorrent 2.2.1 mások véleménye alapján sz*r, 3.5.x utorrent szintén sz*r

    qbittorrent ígéretes és az jól is futna de még hiányzik belőle pár dolog illetve SSD-re több írást tol ami meg lassabb lesz szóval az se az igazi

    5-6 kliens-t meg senki se akar kipróbálni hogy melyik tölt gyorsan és melyik seedel rendesen
    hiába van 1000-es net meg SSD meg minden nem lehet mivel kitolni
    reméljük fejlődnek majd ezen téren is kliensek

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák