Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Synthwave #755 üzenetére

    5 perces szerkesztés, meh. A BW is pironkodik egy szóközhiány miatt.

    Igen, RAM is. Jó 9 ezer plusz, használtan 5-6. Mármint a 4 GB.

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • nonsen5e

    addikt

    válasz Synthwave #755 üzenetére

    A Blu-Ray nézegetést te említetted mint a PC egyik funkciója. Gondoltam ezért beleírom. Mivel rippeled ki a Blu-Ray lemezeidet? Mert lehet akkor úgy is nézni, hogy PC-n ingyen van minden játék. :U
    Nekem nincs is külön DVD olvasó, Win le MSDN-ről, rufus-ra kiíva, 5 perc alatt telepít is.

    Office szerkesztgetésre, filmnézésre nem költenék lézeres egérre, mechanikus billentyűzetre meg miegyébre (játék miatt igenis költök rájuk), nem kell túlszámolni a mezei user igényeit. Az meg ráadás, hogy láttam embert jobban játszani a filléres tesco gazdaságos perifériákkal, annál aki vagyonokat költ rá.

    Ha pedig az olcsó használt alkatrészekkel számolsz, akkor a csúcs hardvereket is meg lehet kapni jelentősen olcsóbban használtan, szóval végül ugyanúgy állunk. Jelenlegi 280X-em is bőven 90.000 felé kezdett, egy éve vettem nem egész 60.000 forintért 2.5 év garanciával, 390-ig bőven jó lesz.

    Ne vitatkozzunk az alkatrészekről, mert nincs értelme, mindenkinek más részek a fontosabbak, és más részek a kevésbé.

    ---------------

    De summa summarum, ha összeadunk egy 50k-s gépet egy 115k-s konzollal, (mondjuk azt is megvehetnénk használtan) akkor van 165 ezrünk egy olyan gépre ami-ben van 500gb tárhely (alapból a legtöbb konzolban most ennyi van -2k :P), és tud 768/900p felbontásban vinni 30fps mellett játékokat. Ezt bőven tudja bármilyen újonnan összeállított gép is, használtan összevadászva meg pláne.

    Aztán ahogy említettem, a fejleszteni valót meg meg lehet spórolni a játékok árán és megvan az is plusz ráköltés nélkül.

    Konzolt az vegyen aki vagy nem tud összerak(at)ni egy gépet - többség ezért vesz, a maradék meg igénytelen.
    Vagy aki exkluzív címekkel szeretne játszani. Ennyi.

    ---------------

    Ha ANNYIRA jobb lenne minden régi cucc, akkor miért vennék ilyen szinten az új játékokat? Csak azért mert neked az a mániád, hogy ami új az szar, és ami régi az jó, ez az emberek többségére nem igaz. A kisebb fél meg sírhat amennyit szeretne, nem belőlük van a több pénz.

    "Csak a 80%-uk."
    Effektíve mindenki hülye csak én nem, kár, hogy majdnem mindenki így gondolkozik. Aki nem ért veled egyet, nem úgy gondolkodik, nem ugyanazt szereti mint te az hülye.

    Minden játék fanboy bázisának az a szórakozása, hogy a másikból gúnyt űzzön. Gondolom hallottál már az örök Dota 2 - LoL csatározásokról. Ugyanez a helyzet az FPS-ekkel is.

    -----------------

    D3 igen, el lett rontva az alapjáték kijövetelekor eléggé, de minden hibáját patchek és a RoS formájában teljesen mértékben kijavították.

    D4 klán: HunPH - invért privát rám

Új hozzászólás Aktív témák