Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz nonsen5e #757 üzenetére

    Aha, mert te nem torrentről szeded a Blu-ray-t, hanem minden egyes lemezt meg pakkot megveszel boltban, mi? Ugyan már.

    Meg mondom, hogy minek vennék bele meghajtót, amikor ott a nextgen konzolban?

    "Office szerkesztgetésre, filmnézésre nem költenék lézeres egérre, mechanikus billentyűzetre meg miegyébre"

    Mechanikus billre én se. IBM, 500 Ft, elpusztíthatatlan (értsd kb. szó szerint). És még játszani is jó, mert megvan a 4 KRO.

    Lézeres egérre én se. Szerintem nézz be az egeres topikba és fusd át a téma összefoglalót.
    Egy JÓ egér az MINDIG alap. WMO + QcK páros alatt még netezni sem szívesen ülök le.

    Párezer forintokból komoly minőséget lehet venni, ha az ember nem vaktában vásárolgat.
    2-3 ezer forintot meg tényleg hülyeség "megspórolni" az egyik legfontosabb perifériákon, amikkel folyamatosan kapcsolatban vagy, miközben a gépedet használod.

    -------

    1080p a leginkább jellemző és igen sok megy 60 fps-sel is.

    -------

    "Ha ANNYIRA jobb lenne minden régi cucc, akkor miért vennék ilyen szinten az új játékokat?"

    Mert lsd. lejjebb 80 % mongolidióta, aki élvezi, ha 6 óra összidőtartamban egy csicsás (más erénye nincs) alagútban mehet egy irányba, miközben a szájába rágják, hogy az egyetlen ajtót a falban ki kell nyitni és aközben is töltődik az életereje, miközben fejlövést kap egy tankkal, de legalább kap érte 3 plecsnit. Lesarkítva.

    "Effektíve mindenki hülye csak én nem"

    Nem. 100-80=20 % nem az.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák