Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • penge111

    addikt

    válasz ldave #4940 üzenetére

    Yakuza Kiwamit végigvittem most hétvégén, nem gondoltam volna, hogy ilyen jó kis játék. Ha ps+-ba nem lett volna ingyenes, akkor szerintem ez a sorozat kimaradt volna az életemből, mert tesztek, videók alapján nekem nagyon nem jött be. De áááá, hatalmas játék, így tuti beszerzem majd a sorozat többi részét. Pláne úgy, hogy a Kiwami állítólag a leggyengébb rész, milyen lehet akkor a Yakuza 0? Nagyon jó kis története van, mellette irgalmatlan tartalommal. Rengeteg minijáték, melléküldi... Ezeket majd akkor csinálgatom, ha csak max 1 órára tudok a konzol elé ülni. Másért nem a történetért érdemes végigjátszani az kb 20 óra sincs!
    Elkezdtem a Ni Nu Kuni 2-t is, hát nagyon tetszik egyelőre. Kb lefolyik a képernyőről annyira szép, a történet nem egy világmegváltó valami, de most a sztori nem is izgat még. kb. azt érzem mint az első résznél: ez a játék simogatja a lelkemet, jó ismét gyereknek lenni :K A harcrendszere nagyon tetszik, a legmagasabb fokon kezdtem el, mert zömében azért volt negatívitás a játék körül, mert nagyon könnyű. Hál istennek, hogy csak most vágtam bele, mert időközben a fejlesztők beletettek egy extra nehézségi módot, mondjuk így se annyira nagy kihívás még, de azért haltam már párszor.Meg ugye kijött egy ingyenes dlc is, meg egy fizetős. meglátjuk, hogy alakul a későbbiekben a játék. De szerintem nagyon sok órát fogok beletenni!

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Új hozzászólás Aktív témák