Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robick5

    tag

    válasz kyle_ #614 üzenetére

    No most attól függ mivel melegíted rá a golyókat,ha kézi hőléggel akkor majd hogy mindegy hány fokon.Amit bír a hőlég,max-ra tekered,majd jó 20 centiről elkezded körkörös mozdulatokkal melegíteni(hogy milyen gyorsan tekered a csuklód az majd a tapasztalat lesz)szépen finoman csökkented a távolságot,közben figyeled a golyókat,mert hajlamosak eltáncolni(persze ha direkt melegítős szitád van az más.Kb 5cm-re a bga-tól meg fognak olvadni a golyók és kész is vagy!Ha összeugrik letáncol (ami 100%hogy meg lesz)nem kell foglalkozni majd ha a többi fenn van utána finoman hegyes pákával ki lehet javítani.Géppel próbáltam de nem az én világom,én ehhez szoktam,ezen valszeg nem is változtatok.Azért azt hozzá tenném nekem kb 1hét éjjel nappalom ráment mire begyakoroltam.No meg vagy 50000db 0,5 golyó,4bga chip amit szarrá puposítottam.Tehát gyakorolni,gyakorolni,gyakorolni,ezt más hogy nem lehet !!!!!! :DDD :C

    Ja igen majd elfelejtette,ne kapkodj,kb 2 perc a művelet,nem szabad elkapkodni,mert ahogy előttem írták a bga had szokja a meleget. ;)

    [ Szerkesztve ]

    06206262041>BGA (VGA,NOTI,ALAPLAP) REWORK,REFLOW,REBALL,VGA-NB-SB-VRAM chip csere< 06206262041 >Egyre kevesebb időm van sajnos belépni,ezért inkább HÍVJ,szinte bármikor elérhető vagyok telefonon! 06206262041

Új hozzászólás Aktív témák