Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • guftabi96

    addikt

    Most egy sikeresebb kört zártam Sportfacoryval, mint a múltkor (akkor a 4 rendelt cipőből kettőt töröltek, a másik 2 meg nem lett jó).
    Skechersek:
    -ARCH FIT
    -SKECH-AIR ELEMENT 2.0
    45-ös méretet rendeltem (múltkor pont az egyik Skechers volt nagy rám), tökéletes mindkettő.
    Az Arch Fit (képen a közelebbi) nagyon illik a lábamra. Talán csak a munkahelyi munkavédelmi cipőmet érzem ennyire kényelmesnek (de abban kicseréltem a talpbetétet egy aránylag komolyabbra).
    Ha jól fogja bírni, akkor én most már csak Skechersben akarok járni :D
    Az Air Element is nagoyn kényelmes, de így elsőre egyértelműen a másik mögött van.

    15.000 és 7500Ft-ba kerültek.

    Nike Court Legacy és Fila Alpha.

    A Nike-ból 46-ost rendeltem, eddig mindből akkora kellett, a Filából pedig 45-ös méretet (szintén a múltkori rendelésből tanulva).
    Mind a 2-ből jó lenne egy fél mérettel kisebb, de egy egész mérettel kisebb már lehet szűkös lenne.
    A Nike azt hiszem 12.000 volt, a Fila pedig 5.000.
    A Nike nem tudom mennyire lesz tartós. Nem egyben van a talpa, hanem a fehér gumi rész és maga a talp egy külön egység. (talán így érthetőbb). Volt már pár ilyen cipőm, egy idő után mindnél elkezdett elengedni a ragasztás.
    A Fila nem tűnik rossznak, viszont ha valakinek fázós a lába, akkor nagy hidegre ne ilyennel készüljön, mert ez első ránézésre maximum annyival télibb, mint a többi hasonló anyagokból felépített sneaker, hogy magasszárú. Vastagabbnak nem vastagabb. Ettől függetlenül ennyi pénzt mindenképpen megért.

    #KeepFightingMichael

Új hozzászólás Aktív témák