Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DiszNóÓl

    senior tag

    válasz Shokkolo #40093 üzenetére

    Nálam a dubstep meg hasonlók nem befutók.
    Az olyan zenéket bírom amiket hangszerekkel csinálnak.
    Hobón, Deák Bill-en, ACDC-n nőttem fel és persze Blues companyn :DDD
    Ez kiegészült a mai napok rock és metál bandáival.

    De van olyan dubstep ami nekem is bejön és szívesen meghallgatom. De azért olyan elvetemült pillanataim nincsenek hogy "magyar rap"-et halgassak...

    HATER

  • Lacielvtárs

    nagyúr

    válasz Shokkolo #40093 üzenetére

    Optimusz fővezér Úr!
    ezek nagyon jó kérdések és szinte azonos kategória a nők megértésével, melyhez a csatolt képen található meg a válasz a kérdésidre ;] :C

    [ Szerkesztve ]

    "Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

  • ViZion

    félisten

    válasz Shokkolo #40093 üzenetére

    "- miért nem hajlandók egyesek elvégezni a munkályukat ?!
    - miért áldoznak 3x annyi időt és energiát kifogáskeresésre, ahelyett, hogy 1x megcsinálnák gyorsan amit kell ?!"

    Kiegészíteném még:
    - mi a bánatos p!csáért van az, ha valami probléma van, akkora megoldás és helyrehozás helyett mindenki vasvilláért rohan, meg fáklyáért? Felfújják, felhergelik egymást és magukat.

    Most ez miatt pár jó ember szopcsizik nálunk, lehet van aki fel is mond. De nem baj, lassan átviszem az akaratom, szerencsére a könyvelés, az osztályom nagy része, a mérnökök, a főkönyvelő és a termelés vezető, na meg a fő-főnök is támogat. Én meg rendet rakok. Ha lehet akkor szép szóval, vagy hamarosan a chillis-vietnamibalzsamos öklözőzsírral és egy hatalmas műdákóval fogom megvilágosítani a kicsit sötétebb kollégák elméjét...

    Szal kicsit panaszkodok, h mégis lássátok miért nam vagyok aktív...
    Azt mondtam már, h gazdaboltban már voltam főnök? Értékben kicsi volt, kevesebb ember volt, de a gondok ott is ezek voltak... Hanyag nyilvántartás, senki nem tudja mi a feladata, ami munka az a másé.

    Jelenleg a minőségi reklamációra elrendelt gyártás NEM létezik. Bejön az anyag, legyártják és kimegy, semmi papír, hiszen az reklamáció, anno számláztuk... Na de az újabb alapanyag? Az újabb munkaórák??? És a könyvelés hápog, h ilyen nincs, a melós hápog, mert nem lopunk, de keresik hova lett a sok alapanyag... etc. Évek óta senki nem vállalta fel, hogy ezekben rendet rak.

    Volt, akivel bartelba dolgoztunk. Mondom ki vezeti, hogy mennyi érték megy ki és ő mennyi munkát végez nekünk?

    Az ügyfél.

    Ha valakinek ilyen lenne a saját cégénél, akkor mit szólna? Nálunk is vezetni kell, sőt, számlázni, jóváírózni, stb.

    Néhány áru nem kerül a készáruba, a sofőr szinte az eszterga mellől pakolja...

    Ha lenne saját céged, akkor engednéd, hogy idegen bemenjen üzemi területre, pakolásszon, akármi?

    Senki nem veszi komolyan, kicsit sztem lent a műhelyben engem is lenéztek, hiszen nem vagyok mérnök. Nem, valóban nem. De én utasíthatom akár a sokdiplomás mérnököt az ellenőrzésre. Mert a pénzért én (is) felelek. Sokan nem értik meg, hogy az ilyen sunyiságok napi szinten nem buknak ki, de az év végén a leltárnál minden borul. Amúgy nem akarom kisajátítani, mert a termelés vezető kolléga elkezdte valahol a dolgokat, de sok tartozik hozzám, amit nem mert bolygatni amikor még az elődöm volt, engem meg nem akart szopatni, hogy feltárja ezeket. De beszéltünk is, hogy ez a helyes irány.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák