Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gekkito

    tag

    válasz BlackTiger #23074 üzenetére

    Bánkódtam én, csak épp az volt az utolsó félévem a fősulin, és volt min keseregnem a Battleforge-on kívül is. :D Most meg élesedik a helyzet, feltépődtek a régi sebek :D

    Nagyon be vagyok már sózva, kíváncsi vagyok milyen újítások/módosítások lesznek.

    Amúgy szerintem jó volt valamilyen szinten így is, már mindenki hozzá van szokva, hogy ha király akarsz lenni benne, akkor a zsebedbe kell nyúlni. Már minden Free to Play game így működik. Én pl nem vettem meg a CD-t, mert indulás után 1-2 évvel ismerkedhettem meg a játékkal. Elsőnek letöltöttem, aztán BFP pontokat vettem 2x, utána jöttem rá, hogy amazonon lehet venni CD kulcsot, ami után kapsz 3000 BFP-t, plusz rengeteg jó kártyát ami a tutorial deckben lévőket abszolút felülmúlta. (Onnantól kezdve ezt vettem meg még 1x, aztán sajnos ez elfogyott. Utána meg jöttek a bizniszelések :) )

    Én egyáltalán nem használok Steam-et, PC-n semmivel se játszok (bár ez most változni látszik :D) nem tudom ott hogy megy, de a Sony is nagyon megy rá a digitális vásárlásra aminek én nem örülök. Nem attól félek, hogy egyszer csak leszedik a Store-ról a játékot amit már megvettem, és többet nem tudom használni/letölteni, hanem inkább az a problémám, hogy megveszem a játékot 18ezerért digitálisan, és aztán ha megunom mit csinálok vele? Lemezest eladom akár 2 hét múlva 15-ért, vagy 1 év múlva 10-ért, és nem marad rajtam végtelenségig, nem kell paráznom tőle, hogy eltűnik a listából. Pedig biztos sokat megtudnának spórolni, ha nem kéne több százezer példányt legyártani.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: z340n3

Új hozzászólás Aktív témák