Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rankerz

    senior tag

    Ez komoly nap volt,elnézést akinek nem válaszoltam vagy nem reagáltam eléggé zsúfolt menetrend alakult ki.

    Szóval

    -Phoenix szerintem túlságosan nagy nerfet kapott ezzel,ahogy a hivatalos fórumon írták a fire splashek egyből képesek beszedni így,ami ugye majdnem a legnépszerűbb kombó bármivel.
    -Mana wing,retardált buff pveben nem sokat ért pvp ben ugyanúgy használhatatlan
    -Soulhunter jó lett.

    Az amii orb hihetetlenül kurvakemény lap,150 powerért T4 en vagy,void manipulációval méghamarabb visszajön az aktiválási ár és még construction huttal is kombózható mert ugye épület. Tuti nerfelik és enlightenment visszakapja régi presztizsét.

    A többi kiadott lap nem túl nagy szám,pure frostnak M-M countert adni szerintem halálos.
    Bandit sorceress 10 m el növeli egy épület látótávját,ez még mókás lesz..fórumon már mortarral meg mark of the keeperrel tesztelgetik..érdekes lesz.

    Ami a promót illeti,szerintem jól néz ki.

    Ami várható volt,sok tome,sok lap,az árak megzavarodtak..ideje chargekat venni.
    A dupla token elementtel nagyon durván lehet fejleszteni,gondolom lesz még más element is..már látom előre 500 bfpért T2 n kezdhetsz egy hétig pvp ben vagy 300 bfp ért minden lapod duplát sebez egy napig. Istenem..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák